PRACA - ŚLUSARZ w TWENTEBELT

sobota, 22.11.2014 12:07 1116

Twentebelt Personnel Sp. z o.o., spółka-córkadziałającego na rynku od 100 latświatowego producenta taśm transportowych Twentebelt B.V. z siedzibą w Holandii, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do zakładu produkcyjnego w Kudowie-Zdroju osoby na stanowisko:

ŚLUSARZ

Miejsce pracy: Kudowa-Zdrój

Zadania:

  • Zapewnienie odpowiedniego stanu narzędzi produkcyjnych zgodnie ze specyfikacją,

  • Obsługę maszyn i narzędzi warsztatowych (tokarka, frezarka itd.)

  • Naprawę, konserwację i regenerację narzędzi

 Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane osoby z doświadczeniem na prasach

  • Znajomość zagadnień budowy tłoczników, wykrojników, przyrządów postępowych, znajomość procesów obróbki ręcznej metali,

  • Umiejętności obsługi konwencjonalnych tokarek, szlifierek, wiertarek,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany),

  • Mile widziany kurs spawacza TIG.

  • Samodzielność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra znajomość MS Office

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • wysoka motywacja do pracy

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • stabilną i odpowiedzialną pracę w młodym zespole, umożliwiającą rozwój osobisty i zawodowy

  • możliwość dalszego kształcenia (szkolenia, kursy)

  • miłą atmosferę

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykształcenia i doświadczenia

Kontakt:

CV i list motywacyjny prosimy wysyłać na adres e-mail: careers@twentebelt.com wpisując w tytule nazwę stanowiska

Prosimy o dopisanie na CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"