komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

czwartek, 19 października 2017

Ziemowita, Jana

Dzielnicowy rozmawiał z uczniami o bezpieczeństwie

czwartek, 12.10.2017 11:37 , komentarze: 0 , odsłony: 132
kategorie artykułu:

Policjanci prowadzą spotkania z dziećmi w ramach programu prewencyjnego „Kręci mnie bezpieczeństwo…przez cały rok szkolny”. Odwiedzają najmłodszych uczniów szkół podstawowych, a także przedszkolaków. W Polanicy Zdroju dzielnicowy spotkał się z uczniami z podstawówki.

Podczas prowadzonych pogadanek w ramach realizowanego programu policjanci omawiają z uczniami podstawowe zasady bezpiecznych zachowań. Policjanci wyjaśniają jak bezpiecznie poruszać się po drodze oraz jak zachować się w sytuacji zagrożenia.

Dzisiaj w Polanicy-Zdrój dzielnicowy sierż.szt. Radosław Bochen z Przewodniczącym Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Mariuszem Winiarzem rozmawiali z najmłodszymi o uzależnieniach. Działania prewencyjne wynikały z realizacji programu pn.”Zachowaj trzeźwy umysł”. Uczestnicy spotkania dyskutowali na temat aktywnego i zdrowego sposobu spędzania czasu wolnego przez dzieci i młodzież.

Podczas spotkania w trosce bezpieczeństwo najmłodszych dzielnicowy i Przewodniczący Komisji wręczyli uczestnikom spotkania opaski odblaskowe.

Ponadto Dzielnicowy przypomniał uczniom o podstawowych przepisach obowiązujących w ruchu drogowym, szczególnie dotyczących najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

  

Sierż.szt. Radosław Bochen opowiedział o korzyściach noszenia elementów odblaskowych. Tego typu działania mają na celu wyrobienie wśród najmłodszych uczestników ruchu drogowego właściwych nawyków zachowania.
Z pewnością po tym spotkaniu i wspólnym przejściu po pasach dzielnicowy będzie kojarzył się maluchom jako osoba, do której można zwrócić się o pomoc.

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 59 min temu
wczoraj, 20 godz temu
2
wczoraj, 21 godz temu
wczoraj, 22 godz temu
wczoraj, 22 godz temu
wtorek, 17.10.2017 14:13
2
wtorek, 17.10.2017 08:46
poniedziałek, 16.10.2017 11:20
poniedziałek, 16.10.2017 09:09
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
TWIERDZA KŁODZKO
TWIERDZA KŁODZKO
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele