Festiwal bramek w Szczawnie-Zdroju

poniedziałek, 4.9.2017 08:13 1831 0

W 4 kolejce Ligi Okręgowej MKS Szczawno Zdrój podejmował Piasta Nowa Ruda. Festiwal bramek i emocje od pierwszej do ostatniej minuty spotkania zapewnił zebranym na trybunach widzom moc atrakcji.

Pierwsze minuty gry to próba narzucenia stylu gry przez gospodarzy, którzy po trafieniu z 7 minuty Filipa Brzezińskiego objęli prowadzenie. Strata bramki podziałała na zespół gości mobilizująco. Z każdą minutą akcji podbramkowych było coraz więcej. Zaangażowanie piłkarzy i szybkie tempo przyniosły kibicom kolejne bramki.

Na 2:0 strzela Łysakowski. Goście jednak szybko odpowiadają bramką kontaktową Czarnowskiego. Przed przerwą Piast wykorzystuje dwie kolejne sytuacje. Gdy wydaje się, że pierwsze 45 minut zakończy się prowadzeniem gości, trzecią bramkę strzelają zawodnicy z uzdrowiska. Jest 3:3 i wielki apetyt kibiców na kolejne emocje po przerwie.

W drugiej części gry najpierw Piast Nowa Ruda ponownie obejmuje prowadzenie. Indywidualną akcją popisał się Łukasz Kamiński, który precyzyjnym strzałem pokonał Marcina Wojciechowskiego. Gospodarze nie rezygnowali, przejęli inicjatywę i w końcu doprowadzili do wyrównania. 4:4 utrzymywało się do ostatnich minut meczu. W 88 minucie goście przeprowadzają jedną z ostatnich akcji. Na bramkę uderza Lukas Soumar i piłka trzepocze w siatce.

MKS Szczawno Zdrój - Piast Nowa Ruda 4:5 (3:3)
7' Brzeziński, 24' Łysakowski, 44' Czechura, 71' Gromniak - 27' Czarnowski, 32' Kęska, 38' 55' Kamiński, 88' Soumar

MKS: Wojciechowski - Parzych, Mordal (64' Szkudlarek), Łysakowski, Koźlak, Korulczyk, Korościk (46' Mordasiewicz), Gromniak, Czechura, F. Brzeziński, M. Brzeziński (74' Jurkowski)

PIAST: Bochen, Soumar (88' Kołat), Czarnowski (77' Rosoliński), Osicki, Bolisęga, Kamiński, Kęska, Lis, Polak, Radzik, Sarkowicz