komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

sobota, 23 września 2017

Tekli, Boguslawa

Kalejdoskop Talentów Zima 2017 za nami! [Foto]

niedziela, 8.1.2017 23:12 , komentarze: 0 , odsłony: 1572
kategorie artykułu:

Wymiana osiągnięć twórczych i doświadczeń scenicznych uczestników z różnych krajów Europy, popularyzacja twórczości młodych talentów a także promocja integracji kulturowej różnych krajów - to główny cel zorganizowanego po raz trzeci w Polanicy-Zdroju, Międzynarodowego Festiwalu Kalejdoskop Talentów.

Tegoroczna edycja trwała trzy dni, podczas których na scenie polanickiego teatru zaprezentowały się m.in zespoły taneczne, śpiewacze czy grupy teatralne. Nie zabrakło także recytacji, wokalu oraz tańca ludowego. 

Organizatorem imprezy jest Fundacja "Inicjatywa" oraz Zespół Szkół Stowarzyszenia Edukator.

Laureaci Międzynarodowego Festiwalu Twórczości "Kalejdoskop Talentów. Zima 2017"

GRAND PRIX

SZKOŁA TAŃCA IRLANDZKIEGO "FENIKS", BIAŁORUŚ

PUCHAR BURMISTRZA MIASTA POLANICA ZDRÓJ

ZESPÓŁ TAŃCA LUDOWEGO "SUDARYNI", ROSJA

PUCHAR PUBLICZNOŚCI

SHOW STUDIO "EWRIKA", ROSJA

NAGRODA SPECJALNA

WZORCOWY AMATORSKI ZESPÓŁ- STUDIO MUZYCZNE "ALTANKA"

PUCHAR EDUKATORA (ZA ZACHOWANIE TRADYCJI)

ZESPÓŁ ROSYJSKIEJ PIEŚNI I TAŃCA "ŻEMCZUŻYNKI", ROSJA

WOKAL ESTRADOWY 6-8 
I LAKS ULYANA, BIAŁORUŚ
I ZHYHLINSKAYA KIRA, BIAŁORUŚ
II OLIWIA BEDNAREK, POLSKA
II DENISOVA VIKTORIA, ROSJA
III DUDARONAK VIKTORYIA, BIAŁORUŚ
III KASYANENKA ANNA, BIAŁORUŚ 
WYRÓŻNIENIE ZUZANNA ŻYLIŃSKA , POLSKA

WOKAL ESTRADOWY EXTRA MINI
I MARIA KWIATKOWSKA, POLSKA

WOKAL ESTRADOWY 9-10

I STAYAN IRYNA, BIAŁORUŚ
II MIRIAM NIEWIADOMSKA, POLSKA
II HALAUKOVA ANHELINA, BIAŁORUŚ
III JOWITA CIENKOSZ, POLSKA
III ANASTAZJA ROMANOWSKA, POLSKA

WOKAL ESTRADOWY 11-13

I STAYAN HANNA, BIAŁORUŚ
II KUCHMAROVA KSENIA, BIAŁORUŚ
III STEPIN DENIS, ROSJA
WYRÓŻNIENIE ANTONI LICHWA, POLSKA
WYRÓŻNIENIE WIKTORIA GBYL, POLSKA

WOKAL ESTRADOWY 14-16

I PALUBIS ANASTASIYA, BIAŁORUŚ
II WERONIKA NIEWIADOMSKA, POLSKA / MONIKA MILKE, POLSKA
III KINGA TOMALA, POLSKA / NATALIA TALAR, POLSKA
WYRÓŻNIENIE IZABELA SZYMANIK, POLSKA

WOKAL ESTRADOWY 17-25 

I WERONIKA OSTOJA, POLSKA
II ALEKSANDRA OSTOJA, POLSKA / PAULINA NOWAK, POLSKA
III KHALKO ULADZISLAU, BIAŁORUŚ


ZESPÓŁ LUDOWY - MINI
II ZESPÓŁ ROSYJSKIEJ PIEŚNI I TAŃCA "ŻEMCZUŻYNKI", ROSJA

ZESPÓŁ LUDOWY - MIX

I ZESPÓŁ ROSYJSKIEJ PIEŚNI I TAŃCA "ŻEMCZUŻYNKI", ROSJA

SOLO - WOKAL LUDOWY MINI

I MARIASOVA IRINA, ROSJA
II BELKINA ELIZAVETA, ROSJA
III GRUZDEVA VIKTORIA, ROSJA
III KAMYSH ROMAN, ROSJA
WYRÓŻNIENIE BELOBORODOVA OLESIA, ROSJA
WYRÓŻNIENIE SKALNEKOVA SOFIYA, ROSJA

SOLO - WOKAL LUDOWY MIDI
I BELKINA EKATERINA, ROSJA
II BLINOVA ANASTASIYA, ROSJA
II ZHELDAK DARIA, ROSJA
III IVCHENKO DARIA, ROSJA

ZESPÓŁ WOKALNY EXTRA MINI
I WZORCOWY AMATORSKI ZESPÓŁ- STUDIO MUZYCZNE "ALTANKA" GRUPA "MALEŃKIJE ZWIOZDOĆKI", BIAŁORUŚ

ZESPÓŁ WOKALNY MINI

I WZORCOWY AMATORSKI ZESPÓŁ- STUDIO MUZYCZNE "ALTANKA" GRUPA "AKKORD", BIAŁORUŚ
II SHOW STUDIO "EWRIKA", ROSJA

ZESPÓŁ WOKALNY MIDI
I WZORCOWY AMATORSKI ZESPÓŁ- STUDIO MUZYCZNE "ALTANKA" - GRUPA "AWTOGRAF", BIAŁORUŚ

MAŁE FORMY INSTRUMENTALNE MINI
II WZORCOWY ZESPÓŁ CYMBALISTÓW "KAPIEL", BIAŁORUŚ

ZESPÓŁ INSTRUMENTALNY MIDI

I WZORCOWA ORKIESTRA INSTRUMENTÓW LUDOWYCH ŚREDNIA SZKOŁA # 67 M. HOMEL, BIAŁORUŚ

MAŁE FORMY INSTRUMENTALNE MIDI

I ZESPÓŁ INSTRUMENTÓW DĘTYCH, BIAŁORUŚ
II WZORCOWY ZESPÓŁ SKRZYPACZEK "VIZAVI" , BIAŁORUŚ

ZESPÓŁ INSTRUMENTALNY MAXI

I LUDOWY AMATORSKI ZESPÓŁ REPUBLIKI BIAŁORUŚ ORKIESTRA INSTRUMENTÓW LUDOWYCH PAŃSTWOWEJ INSTUTUCJI EDUKACJI "ŚREDNIA SZKOŁA # 67 M. HOMEL", BIAŁORUŚ

SOLO INSTRUMENTALNE MINI (INSTRUMENTY STRUNOWE)

I KATSIUSHKINA VARVARA, BIAŁORUŚ
II HORST ULADZISLAU, BIAŁORUŚ
II TSIMASHENKA ANASTASIYA, BIAŁORUŚ

SOLO INSTRUMENTALNE MINI (INSTRUMENTY KLAWISZOWE)

I VUSIKAU PAVEL, BIAŁORUŚ
II ABRAMOV TIMOFEY, BIAŁORUŚ

SOLO WOKALNO-INSTRUMENTALNE MINI

II WOJCIECH WALASEK, POLSKA

SOLO INSTRUMENTALNE MIDI (INSTRUMENTY KLAWISZOWE)

II RABCHANKA ANDREI, BIAŁORUŚ 
III NAIDZENKA VALERIYA, BIAŁORUŚ

SOLO INSTRUMENTALNE MIDI (INSTRUMENTY STRUNOWE)

I MAHUNOVA LIZAVETA, BIAŁORUŚ
II ZAITSAU HEORHI, BIAŁORUŚ
II BADALIAN ARTUR, BIAŁORUŚ
III ZAITSAU VIACHASLAU, BIAŁORUŚ
III PAULAVA ANASTASIYA, BIAŁORUŚ

SOLO INSTRUMENTALNE MIDI (INSTRUMENTY DĘTE)

I KAVALEUSKI DZMITRY, BIAŁORUŚ
II WIKTORIA GBYL, POLSKA
III ALIAKSEYENKA ARTUR, BIAŁORUŚ

SOLO INSTRUMENTALNE MAXI

III DZERASHOVA HANNA, BIAŁORUŚ
WYRÓŻNIENIE KAVALIOU ILYA, BIAŁORUŚ

RECYTACJA MINI 
I VASILISA LEANOVICH, ROSJA

MAŁE FORMY TANECZNE
II ZESPÓŁ TANECZNY "DRAMA DANCE", POLSKA
III GRUPA TANECZNA GIMNAZJIUM IM. DR. JÓZEFA MATUSZEWSKIEGO, POLSKA

ZESPÓŁ FOLKLORYSTYCZNY MINI

I ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA "LEGNICA" LEGNICKIE CENTRUM KULTURY, POLSKA

TANIEC LUDOWY

I WZORCOWY ZESPÓŁ TAŃCA LUDOWEGO "ZŁATICA", BIAŁORUŚ

TANIEC WSPÓŁCZESNY

I STUDIO CHOREOGRAFII WSPÓŁCZESNEJ "LET'S DANCE", UKRAINA
WYRÓŻNIENIE ZESPÓŁ "HIPHOPOWCY", POLSKA

DUET TANECZNY

II NEDILKO EVGENIA I ZHUK TAISIA, UKRAINA

TANIEC LUDOWY MAXI

I ZESPÓŁ TAŃCA LUDOWEGO "SUDARYNI", ROSJA

RECYTACJA 
I KONRAD PINDRAL, POLSKA
II ANASTAZJA OSTOPINKA, POLSKA
III NATALIA TALAR, POLSKA

TANIEC STYLIZOWANY MIDI
I SZKOŁA TAŃCA IRLANDZKIEGO "FENIKS", BIAŁORUŚ

TANIEC ESTRADOWY MINI

I SHOW STUDIO "EWRIKA", ROSJA

SOLO TANECZNE MIDI

WYRÓŻNIENIE EMILIA SZEWCZYK, POLSKA
WYRÓŻNIENIE ZUZANNA KOSMALA, POLSKA

SOLO TANECZNE MINI

WYRÓŻNIENIE IGA NONAS, POLSKA
WYRÓŻNIENIE NATALIA JANEL, POLSKA

DUET TANECZNY

III ZUZANNA KOSMALA I EMILIA SZEWCZYK, POLSKA

MALARZE MŁODZIEŻ MAXI

I JAKUB STYPUŁA, POLSKA
II ALEKSANDRA WIŚNIEWSKA, POLSKA
II NATALIA WALCZUK, POLSKA

MALARZE DZIECI MINI

I PINIHINA SOFIYA, BIAŁORUŚ
I JAN ZEGOTA, POLSKA

MALARZE DZIECI MIDI

I MARTYNA WALCZUK, POLSKA
I NATASZA ŁAŹNIOWSKA, POLSKA
II OLIWIA POŁEĆ, POLSKA
II KATARZYNA ŻYLIŃSKA, POLSKA

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 18.9.2017 00:00
niedziela, 10.9.2017 22:27
sobota, 9.9.2017 17:32
piątek, 8.9.2017 11:41
poniedziałek, 4.9.2017 12:06
poniedziałek, 28.8.2017 09:02
niedziela, 27.8.2017 11:25
2
piątek, 25.8.2017 12:50
poniedziałek, 14.8.2017 09:24
3
poniedziałek, 14.8.2017 08:24
czwartek, 10.8.2017 08:42
3
środa, 2.8.2017 21:44
TWIERDZA KŁODZKO
TWIERDZA KŁODZKO
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele