komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

niedziela, 19 listopada 2017

Seweryny, Maksyma

KFC powstanie w Kłodzku? Sieć szuka pracowników

piątek, 1.9.2017 10:26 , komentarze: 38 , odsłony: 20922
kategorie artykułu:

Nie ma co ukrywać. Od lat czekało na nią wielu mieszkańców Świdnicy, którzy za swoimi ulubionymi kurczakami musieli jeździć albo do Wałbrzycha albo do Wrocławia. Dla tych wszystkich mamy dobrą wiadomość. Prawdopodobnie restauracja sieci KFC powstanie wkrótce w Świdnicy ale też i w Kłodzku.

W serwisach ogłoszeniowych pojawiły anonse dotyczące chęci zatrudnienia pracownika na stanowisku kierownika zmiany, właśnie w świdnickiej restauracji. Czy to oznacza, że w mieście pojawi się KFC? Tego nie chcą zdradzić na razie pracownicy biura prasowego firmy AMRest sp.zo.o, którzy stoją za publikacją ogłoszeń.

Ponieważ jednak KFC swoje restauracje umiejscawia w galeriach handlowych należy domniemywać, że w Świdnicy znajdzie ona swoje miejsce właśnie w Galerii Świdnickiej.

Warto wspomnieć, że według naszych ustaleń, nowa restauracja tej sieci powstanie także w Kłodzku.

***

Kentucky Fried Chicken (KFC) – amerykańska sieć barów szybkiej obsługi założona 20 marca 1930 roku przez Harlanda Sandersa, bardziej znanego jako pułkownik Sanders. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Louisville, w stanie Kentucky, w Stanach Zjednoczonych.

Obecnie w całej Polsce funkcjonuje 210 barów Kentucky Fried Chicken (KFC), będących samodzielnymi jednostkami oraz do grudnia 2008 funkcjonowało kilkanaście lokali „2 w 1”, zazwyczaj w połączeniu z Pizza Hut, jednak przedsiębiorstwo zrezygnowało z takich łączonych barów oddzielając obie marki. Od kilku lat w Polsce można spotkać również bary typu drive-through, w których klienci mogą zamawiać i odbierać dania bez wysiadania z samochodu. Wyłącznym franczyzobiorcą Kentucky Fried Chicken (KFC) w Polsce jest europejska spółka AmRest Holdings z siedzibą we Wrocławiu.

 

Wasze komentarze

Czy dziś kfc w klodzku jest otwarte ktoś wie
środa, 01.11.2017 11:38 autor: Ania
rozwala mnie teoria że co z tego że otworzą KFC...
środa, 18.10.2017 19:50 autor: dfhd
Juz wiadomo kiedy i gdzie bedzie to kfc ?
wtorek, 10.10.2017 19:29 autor: Fikon
Następne amerykańskie ****** w Kłodzku
piątek, 01.09.2017 17:28 autor: Michu
SUPER nie chcesz nie przychodź proste możesz jeść syf na
czwartek, 07.09.2017 12:03 autor: Arecki
Mnie to nie przeszkadza. Ja tam nie pójdę,...
piątek, 01.09.2017 17:42 autor: .
A Ty z PISu by mówić jak mam żyć i...
czwartek, 07.09.2017 10:18 autor: Beneq
proponuje wyprowadzkę w Bieszczady:)
piątek, 01.09.2017 22:21 autor:
W Stolcu niech powstanie :)
poniedziałek, 04.09.2017 18:24 autor:
KFC ma być w miejscu broaster chicken i ma już...
sobota, 02.09.2017 09:31 autor: Anonim
Szczerze mowiac. Skoro takie chodza juz wiesci to dorzuce ze...
poniedziałek, 04.09.2017 09:54 autor: Klodczanin
masz raczje wczoraj bylem zamowilem kubelek za 53 zl bez...
piątek, 03.11.2017 10:30 autor: Majdan
Bardzo lubię KFC ale od kiedy jest Broaster w Kłodzku...
czwartek, 07.09.2017 12:19 autor: Ben
I wczoraj tam siedziały,aż 3 osoby.
poniedziałek, 04.09.2017 19:27 autor:
Tak marudzicie a i tak będziecie tam żarli :D
niedziela, 03.09.2017 16:53 autor: xxx
To jak otworza te kfc to tirowcy sie zleca i...
niedziela, 03.09.2017 13:23 autor: Krokodyl
Do MC Donalda się nie zlatują, do tego też nie...
niedziela, 03.09.2017 15:05 autor:
spolecznik sie odezwał;)
sobota, 02.09.2017 21:06 autor:
ALE BEDZIEM ŻREĆ DRODZY PAŃSTWO. KURCZAKI UPASIONE NA RUNDAPIE, RAK...
piątek, 01.09.2017 19:21 autor: ALE BEDZIEM ŻREĆ DRODZY PAŃSTWO.
Uwaga podróżni na peronie pierwszym
sobota, 02.09.2017 16:28 autor: Zapowiadaczka
tam to jedynie sex shop
piątek, 01.09.2017 22:24 autor:
Wam to ***** nie dogodzi... pizza nie bo syf. Co...
piątek, 01.09.2017 22:23 autor: KFC
myślę, że będzie przy dusznickiej koło biedry, w tym pasażu gdzie jest rossmann i rtv euro agd

piątek, 01.09.2017 12:55:28 autor: kurczak, ip: 46.170.127.10:56440

U księdza Lebdy??
piątek, 01.09.2017 22:23 autor:
Ktoś wie ile płacą?
piątek, 01.09.2017 13:11 autor:
NAJNOŻSZA KRAJOWĄ, ALE MOŻESZ WSZYSTKIE RESZTKI Z TALERZY KLIENTÓWZJADAC
piątek, 01.09.2017 19:23 autor: NAJNOŻSZA KRAJOWĄ, ALE MOŻESZ WS