komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

poniedziałek, 11 grudnia 2017

Damazego, Waldemara

Które drogi do remontu? Wojewoda ogłosił listy zakwalifikowanych i odrzuconych wniosków

poniedziałek, 6.11.2017 10:02 , komentarze: 26 , odsłony: 9969
kategorie artykułu:

Wojewoda Dolnośląski, Paweł Hreniak ogłosił listy wniosków zakwalifikowanych do oceny merytorycznej oraz odrzuconych na etapie oceny formalnej w ramach „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019”. 

Na liście wniosków zakwalifikowanych do oceny merytorycznej znalazła się modernizacja ulicy Okrężnej w Stroniu Śląskim, remont ul. Ludowej w Szczytnej a także przebudowa ul. Walecznych w Kłodzku, ul. Stefana Żeromskiego w Polanicy-Zdroju oraz ul. Teatralnej w Nowej Rudzie. Wśród dróg powiatowych kwalifikowanych do przebudowy są to: droga nr 3312D ul. Kwiatkowskiego w Nowej Rudzie-Słupcu oraz nr 3235D ul. Unii Lubelskiej w Bystrzycy Kłodzkiej 

Na liście wniosków odrzuconych na etapie oceny formalnej znalazła się budowa drogi gminnej z infrastrukturą towarzyszącą - kanalizacją burzową oraz oświetleniem ulicznym na osiedlu "Miejska Górka" w Dusznikach-Zdroju oraz przebudowa dróg gminnych od drogi krajowej nr 8 do drogi wojewódzkiej nr 387 w Kudowie-Zdroju (etap I).

Wnioskodawcy mogą wnieść zastrzeżenie do listy wniosków odrzuconych.

 

Wasze komentarze

Za to budują drogi na wschód od Wisły aż się kurzy.Dolny Śląsk płaci za demokrację.
środa, 08.11.2017 13:48 autor: Karol

Witam a czy o drodze kulin kłodzki gołaczów dańczów zapomnieliście
środa, 08.11.2017 10:32 autor: Kazimierz

To nie jest program rozwoju tylko NIEDOROZWOJU całej kotliny! Macie dziady nas mieszkańców na samym końcu układu pokarmowego!!!!!
wtorek, 07.11.2017 20:13 autor:

A co z drogą. Nowa Bystrzyca Lasowka? To dopiero tragedia to tak jakbyśmy byli ludzmi innej kategori!!!
wtorek, 07.11.2017 19:12 autor: Bozena szymczak

A co z ulicą Półwiejską w Kłodzku o tej ulicy to już nikt nie pamięta! !!Brak oświetlenia, krawężników a drodze to już niewspomne bo to wstyd na władze Kłodzkie!!
wtorek, 07.11.2017 14:11 autor: Mieszkanka

Do Gologłów chyba wojewoda nie jeździ :( .Ja jeżdżę tą trasą codziennie jest w fatalnym stanie. Łat juz nie ma gdzie kłaść. W Gołogłowach po ostatniej kolizji na przejsciu dla pieszych w godz porannych gdzie pełno dzieci na przystanku stalo przydalo by sie światlo na rządanie ale dopoki nikt nie zginie maja to gdzies a soltys nawet o to nie wnioskuje
wtorek, 07.11.2017 13:15 autor: Aaaa

A kiedy zabierzecie sie do roboty w Lądku-Zdroju?
wtorek, 07.11.2017 09:33 autor: ....

A gdzie DŁUGOPOLE ZDRÓJ- BYSTRZYCA KŁODZKA?
poniedziałek, 06.11.2017 19:28 autor: Długi

Droga z Bystrzycy do Polanicy to tragedia!!! Jak ktoś jedzie nia raz w tyg na obiadek albo na specerek po Polanicy to tego nie widzi,nie zrozumie. Do Lomnicy dziura na dziurze,auto non stop u mechanika. Bardzo dużo mieszkańców Bystrzycy pracuje w Polanicy, a ta droga to prawdziwa gehenna. Kiedy się za nią wezmą???
poniedziałek, 06.11.2017 13:48 autor: A

w Łomnicy powinny być dziury
poniedziałek, 06.11.2017 19:13 autor:

wolniej się wtedy poruszają pojazdy
poniedziałek, 06.11.2017 19:15 autor:

Rozumiem wszystko...Ale k...wa Pieniądze na jakąś drogę w Góra na zadupiu są a na wojewódzka już nie. Która bardziej jest potrzebne żeby zakomunikować np 2 miasta

poniedziałek, 06.11.2017 14:17:34 autor: Rad, ip: 80.187.103.84:11186

A co z drogą z Kłodzka od świateł do Gołogłowów.... Łata na łacie
poniedziałek, 06.11.2017 17:18 autor: Qazqaz84

Po co te nowe drogi? Tiry i tak wszystko rozwalą! Tiry na tory! Zakaz jazdy dla tirów!
poniedziałek, 06.11.2017 14:09 autor: Krokodyl

Pani Burmistrz teź tą drogą nie jeździ.
poniedziałek, 06.11.2017 13:27 autor: Marlena.

droga z bystrzycy do Polanicy jest okropna.
poniedziałek, 06.11.2017 12:37 autor:

wczoraj, 6 godz temu