komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

wtorek, 12 grudnia 2017

Dagmary, Aleksandra

[FOTO] Poważny wypadek w Boguszynie [Aktualizacja]

czwartek, 7.12.2017 11:50 , komentarze: 72 , odsłony: 56025
kategorie artykułu:

7 grudnia ok.godz. 11.30 w miejscowości Boguszyn doszło do zderzenia czterech aut: dwóch osobowych i dwóch ciężarowych. W wyniku zdarzenia 3 osoby trafiły do szpitala. 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Toyota 22-letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego, w celu ominięcia stojącego na jednym z dwóch pasów jezdni pojazdu ciężarowego marki DAF z naczepą, zjechał na lewy pas jezdni uderzając w bok prawidłowo jadącego pojazdu DAF z naczepą, którym kierował 66-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego.  W wyniku uderzenia pojazd marki Toyota został zakleszczony między pojazdem ciężarowym a jego naczepą, który  stanął w poprzek jezdni, uderzając w drugi pojazd ciężarowy. 38-letni mieszkaniec powiatu średzkiego, kierując samochodem marki Skoda nie zdążył zahamować i uderzył w bok pojazdu ciężarowego blokującego całość jezdni - mówi  podinsp.Wioletta Martuszewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. 

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku. 

 

 

Foto; P. Bidowaniec 

 

Wasze komentarze

Tirowcy tak często myślą jak się myją , czyli nigdy!...
piątek, 08.12.2017 12:38 autor: Krokodyl
Co ustaliła policja? Czy wiadomo jak doszło do wypadku?
czwartek, 07.12.2017 22:12 autor: Gość
Droga śmierci? przebudowa? a gdzie kultura jazdy?
czwartek, 07.12.2017 19:58 autor: Andrzej
I znowu te psychole w tirach! Tiry to jest największe...
czwartek, 07.12.2017 12:10 autor: Krokodyl
Bo tak zwani tirowcy przewożą codziennie tysiące ton jedzenia z punktu A do punktu B, zaopatrują Biedronki Netta Kauflandy i całą resztę marketów oraz indywidualnych sklepów. Przewożą również zboże z Czech do portu w Gdyni, z portu zabierają z powrotem głazy po dwadzieścia kilka ton i wiozą je do firm kamieniarskich. Przewożą po prostu wszystko. Tiry przewożą również piasek albo kruszywo budowlane które zamówił twój sąsiad lub sąsiadka. Mam pytanie ogólne do wszystkich. Co jutro tir będzie wiózł dla Ciebie? Drodzy Państwo, to my codziennie wysyłamy Tiry w trasy aby przywiozły nam to czego potrzebujemy. Kierowca tira to też człowiek prace ma jaką ma, jego pracodawca niejednokrotnie wymaga tego aby jeździł ponad norme także jeśli ktoś twierdzi że kierowca tira to psychol to niech się z nim zamieni na tydzień czasu, zobaczy jak ta praca wygląda, jak jeżdżą kierowcy osobówek to wtedy pogadamy... Pozdrawiam wszystkich z jednakowym szacunkiem.

czwartek, 07.12.2017 13:08:56 autor: ak 47, ip: 83.26.112.1:14470

Prawda.
4 dni autor:
Tiry na tory
czwartek, 07.12.2017 14:17 autor:
Cześć Krzychu :-)
4 dni autor:
TIROWCY TO MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH !!!
czwartek, 07.12.2017 18:19 autor: koń rafał
Sami bandyci w tych brudnych tirach
czwartek, 07.12.2017 18:00 autor:
TIR BRAŁTIRA Z GÓRY !!!
czwartek, 07.12.2017 16:32 autor: robson
Droga dalej zablokowana, tragedia
czwartek, 07.12.2017 15:50 autor:
Koledzy z wanienek znani sa z poganiania kierowców na 8,...
czwartek, 07.12.2017 14:14 autor: dlugopis
Kocham tiry i krokodyla
czwartek, 07.12.2017 13:08 autor: Koń Rafał
Tym razem to wina srebrnej osobówki!
czwartek, 07.12.2017 13:02 autor: xxx
Za każde idiotyczne komantarze też powinni zamykać