komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

wtorek, 12 grudnia 2017

Dagmary, Aleksandra

[FOTO] Poważny wypadek w Boguszynie [Aktualizacja]

czwartek, 7.12.2017 11:50 , komentarze: 72 , odsłony: 56025
kategorie artykułu:

7 grudnia ok.godz. 11.30 w miejscowości Boguszyn doszło do zderzenia czterech aut: dwóch osobowych i dwóch ciężarowych. W wyniku zdarzenia 3 osoby trafiły do szpitala. 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Toyota 22-letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego, w celu ominięcia stojącego na jednym z dwóch pasów jezdni pojazdu ciężarowego marki DAF z naczepą, zjechał na lewy pas jezdni uderzając w bok prawidłowo jadącego pojazdu DAF z naczepą, którym kierował 66-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego.  W wyniku uderzenia pojazd marki Toyota został zakleszczony między pojazdem ciężarowym a jego naczepą, który  stanął w poprzek jezdni, uderzając w drugi pojazd ciężarowy. 38-letni mieszkaniec powiatu średzkiego, kierując samochodem marki Skoda nie zdążył zahamować i uderzył w bok pojazdu ciężarowego blokującego całość jezdni - mówi  podinsp.Wioletta Martuszewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. 

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku. 

 

 

Foto; P. Bidowaniec 

 

Wasze komentarze

Tirowcy tak często myślą jak się myją , czyli nigdy!...
piątek, 08.12.2017 12:38 autor: Krokodyl
Co ustaliła policja? Czy wiadomo jak doszło do wypadku?
czwartek, 07.12.2017 22:12 autor: Gość
Droga śmierci? przebudowa? a gdzie kultura jazdy?
czwartek, 07.12.2017 19:58 autor: Andrzej
Tiry na tory
czwartek, 07.12.2017 14:17 autor:
Cześć Krzychu :-)
4 dni autor:
TIROWCY TO MORDERCY W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH !!!
czwartek, 07.12.2017 18:19 autor: koń rafał
Sami bandyci w tych brudnych tirach
czwartek, 07.12.2017 18:00 autor:
Jak można na tyle godzin zablokować drogę krajową? Porobić zdjęcia i pomierzyć, te czynnoście nie zajmują dłużej jak godzinę czasu. Następnie odciagnąć częściowo pojazdy i udrożnić przejazd na wahadło. Proste? Nie musicie dziękować na przyszłość się nauczcie. Jak wam się nie chce tego zrobić to wyślijcie wtedy patrole policji na Boguszyn bo tam dzisiaj się dantejskie sceny działy jak jeden przez drugiego chciał przejechać. Nie będę już wposminał o drodze do Ławicy gdzie poleciał zestaw ciężarowy i od mostku cofał bo nie dał by rady przez niego pojechać. Żaden baran już nawet nie ustąpi kierowcy bo popełnił błąd to niech się tam męczy a tym samym powodujr kolejne zagrożenie.

czwartek, 07.12.2017 16:37:52 autor: Janusze kierowania, ip: 94.40.60.47:39880

a może ratowali ludzi z auta
4 dni autor: zenek
TIR BRAŁTIRA Z GÓRY !!!
czwartek, 07.12.2017 16:32 autor: robson
Droga dalej zablokowana, tragedia
czwartek, 07.12.2017 15:50 autor:
Koledzy z wanienek znani sa z poganiania kierowców na 8,...
czwartek, 07.12.2017 14:14 autor: dlugopis
Kocham tiry i krokodyla
czwartek, 07.12.2017 13:08 autor: Koń Rafał
Tym razem to wina srebrnej osobówki!
czwartek, 07.12.2017 13:02 autor: xxx
Za każde idiotyczne komantarze też powinni zamykać