komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

piątek, 28 kwietnia 2017

Piotra, Walerii

Wypadek na DK-8 w Szczytnej

piątek, 3.3.2017 17:51 , komentarze: 22 , odsłony: 32260
kategorie artykułu:

[Aktualizacja - KOMUNIKAT POLICJI; 6-03-2017 r.] 3 marca ok. godz. 17.00 na drodze krajowej nr 8 w Szczytnej doszło do zderzenia dwóch pojazdów. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały 2 osoby. 

Kierujący samochodem osobowym marki Citroen, 54-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem marki Fiat, którym kierował 46-latek. Kierowcy obu pojazdów trafili do szpitala. Obaj byli trzeźwi, korzystali z pasów bezpieczeństwa - informuje podinsp. Wioletta Martuszewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.

 

Wasze komentarze

To nie był tir
piątek, 17.03.2017 19:30 autor: bebe

Ja tam nie widzę Tira ale niektórzy uważają że każdy wypadek który jest to wina tira. Kierowcy osobówek powinni zdecydowanie bardziej uważać i jeździć dużo wolniej a niektórym kierowcom osobówek przydałby się powtórny egzamin na prawo jazdy
sobota, 04.03.2017 16:39 autor: m. . .. . .

Ktorys ladnie przegial. Teren zabudowany a fury rozbite jakby w czolg walnal albo gnal ze 120
sobota, 04.03.2017 15:52 autor: fqr

A wuecie ze Krokodyl jest transwestyta!!!!
sobota, 04.03.2017 08:25 autor: ja85

Okna nie umyte
sobota, 04.03.2017 09:13 autor: kuewa

czytajac co po niektóre komentarze jestem zszokowana. zmiencie lekarza ludzie bo was oszukuje!!! widac ze citroen sie nie zmiescil w swym pasie po urazie busa a DW w lisingu bylo bo to lekarz he he.... gadacie na tiry a ludzie osobowkami jeżdżą jak *****e noga w podłoże i rura .... mlodzi jeszcze lepiej jezdza bez kierunków królowie dróg duzo by pisac o inteligencji kierowcow osobowek i nie tylko .... nikomy sie nie zyczy wypadku bo jestesmy wszyscy ludzmi i mamy swoje rodziny które by tesknily za nami ...
sobota, 04.03.2017 08:19 autor: Marysia :)

Ci w tych butach to gorsi niż tirowcy
sobota, 04.03.2017 07:04 autor: Policeman

ciekawi mnie z skad byli ci poszkodowani szkoda ludzi
piątek, 03.03.2017 21:28 autor: autor

Citroen DW a bus był DKL
sobota, 04.03.2017 06:29 autor: TomSlow

TeraZ kierowce tira do kryminału i dożywotnio zabrać prawko. Tiry na Tory!
piątek, 03.03.2017 22:52 autor: Krokodyl

Tiry na tory
piątek, 03.03.2017 23:54 autor: Tiry na tory

strasznie to wyglada zastanawiam sie czyja to byla wina sadze ze osobowki
piątek, 03.03.2017 21:25 autor: ruda

Kolejny tir w chipsach prawo jazdy znalazł
piątek, 03.03.2017 18:32 autor: koń rafał

Co za idiota widzi tam tira?
piątek, 03.03.2017 19:39 autor: Mysl *****u

ale pisiuraki maja sensacje pod oknem!
piątek, 03.03.2017 19:08 autor:

dzisiaj, 2 godz temu
5
wczoraj, 20 godz temu
wczoraj, 22 godz temu
4