komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

poniedziałek, 1 maja 2017

Józefa, Jeremiasza

Pożar dawnej leśniczówki w Pokrzywnie [Foto, Wideo]

poniedziałek, 6.3.2017 14:45 , komentarze: 31 , odsłony: 17355
kategorie artykułu:

Podpalenie przez osoby nieustalone było prawdopodobną przyczyną pożaru do jakiego doszło 6 marca w Pokrzywnie, w gminie Bystrzyca Kłodzka.

Palący się pustostan to budynek dawnej leśniczówki. Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do dyżurnego stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kłodzku ok. godz. 13.20. Na miejsce zadysponowano 16 jednostek straży pożarnej, policję, pogotowie ratunkowe oraz pogotowie energetyczne. Działania zakończone zostały 7 marca o godz. 1.08. Straty oszacowano na ok. 150 tys. złotych.

 

Wasze komentarze

Tam nie bylo pradu byl odciety bo juz dawno tam nikt nie mieszkal. Rano przed 6 byl widziany samochud mieszkancy widzieli jak 4 osoby zjezdzaly w dol i samochod z tylu byl stukniety.Tam jest las i nic wiecej to co tam mogli robic i jeszcze o tej godz.Dojazd jest tam bardziej niż tragiczny komu by chcialo sie tam jechać.
poniedziałek, 06.03.2017 20:28 autor: Ja

Strażacy z osp mają więcej promili we krwi niż ciśnienia w oponach.
wtorek, 07.03.2017 13:56 autor: Odyniec


A ja się dziwię, że taki piękny budynek nie jest wykorzystywany na cele turystyczne na przykład, tylko stoi pusty i niezabezpieczony. Kto jest jego właścicielem, czy to państwowe, czyli "niczyje"?
poniedziałek, 06.03.2017 17:42 autor: pipi

Po co pisać ile zastępów można że uczestniczyła ( ogólnie ) straż pożarna i TYLE ! Policja i Pogotowie NIGDY nie piszą ile aut tych służb brało udział w akcji ! Jeśli piszemy ile zastępów to może oznaczać że np 3 lub 4 zastępy sobie nie radzą bo są np nieudolni !
poniedziałek, 06.03.2017 20:14 autor: Bezsens

Nieudolny to Ty masz mózg idioto.
poniedziałek, 06.03.2017 20:39 autor:

Poruszło idiotę NIEUDOLNEGO !
poniedziałek, 06.03.2017 23:51 autor: ->

Bezsens nieudolny to cię zrobił
poniedziałek, 06.03.2017 22:17 autor: Zzz

Ty zostałeś zrobiony z piany !
poniedziałek, 06.03.2017 23:53 autor: ..

Ciekawe czy osp trzeźwe było...
wtorek, 07.03.2017 10:27 autor: Odyniec

Nadal trwa tam akcja gasnicza?
wtorek, 07.03.2017 07:28 autor:

a będą winni dewastacji Naszego Majątku?????
poniedziałek, 06.03.2017 21:44 autor: Lopez

To jest dziwne zjawisko dlaczego dym i ogień występuje razem
poniedziałek, 06.03.2017 18:50 autor:

Ciekawe jak to się stało
poniedziałek, 06.03.2017 18:39 autor: Roksana

Jakim cudem zaczęła się palić ? Może spięcie instalacji elektrycznej ? Przecież ktoś to PODPALIŁ !
poniedziałek, 06.03.2017 18:16 autor: Logiczny

No galeria do artykułu faktycznie imponująca.
poniedziałek, 06.03.2017 15:47 autor: mar