komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

piątek, 26 maja 2017

Filipa, Pauliny

Pożar samochodu w Dusznikach-Zdroju [Wideo]

niedziela, 12.3.2017 12:37 , komentarze: 16 , odsłony: 5035
kategorie artykułu:

12 marca ok. godz. 10.00 na Rynku w Dusznikach-Zdroju doszło do pożaru samochodu osobowego marki Seat. Na miejsce zadysponowano strażaków z OSP Duszniki-Zdrój, JRG PSP Kłodzko oraz policję. 

Nikomu nic się nie stało.

Wideo: Tomasz Sternath

 

Wasze komentarze

A gdzie helikopter!?
poniedziałek, 13.03.2017 08:31 autor: ryśiu

w ogniu..
Ryśku
poniedziałek, 13.03.2017 15:18 autor:

Boże jak mi was szkoda takie głupie komentarze do dajecie... Gdy nie strażacy to byście nic nie mieli a wy coś jeszcze macie do nich szkoda mi was. Ale jak coś macie do nich proszę się zgłosić do burmistrza gminy. A nie na forum głupoty pisać zastanówcie się wgl co wypisujecie dzieciaki bo to juz trochu bez przesady co was to obchodzi ile mają strażacy kasy. Książkę piszecie to zmieńcie tytuł na coś innego. miłego wieczoru
niedziela, 12.03.2017 21:10 autor: Nie ważne

OSP - OCHOTNICZA Straż Pożarna. Oprócz bycia Strażakiem, pracują w różnych miejscach. Kiedy słyszą sygnał muszą zjawić się w remizie - przybiec z domu, zostawić dzieci i narażać swoje życie (płonący dom czy samochód jaka to różnica ). Kto z Was, którzy tak plujecie chciałby za te 25 zł (jeśli to jest w ogóle 25 zł) ryzykować swoje życie?
Procedury są takie a nie inne i to dzięki ochotnikom większość akcji ratowniczych kończy się przed przyjazdem Państwowej jednostki z Kłodzka.
Dołączam się do wcześniejszego komentarza - jeśli nie wiecie to się nie wypowiadajcie
niedziela, 12.03.2017 21:02 autor:

Niektóre z wpisów są żenujące jeżeli nie wiecie jak to wszystko działa to się nie wypowiadajcie bo karma wraca jeszcze będziecie potrzebowali pomocy strażaków i ciekawe czy w tedy będziecie tacy odważni wypisujac takie głupoty prosba do redaktora doby.pl aby usuwać takie zbędne komentarze
niedziela, 12.03.2017 20:46 autor: On

po co wogóle jechali tym wozem jak jeden z buta zapierdalał , mogli butle w rekę i po sprawie :P smiechu warte te duszniki hihi
niedziela, 12.03.2017 19:12 autor: joker

Tiry na tory i o sprawie
niedziela, 12.03.2017 18:26 autor: koń rafał

oj,pożarnicy!!! więcej szoleń bo z tempem coś wąsko!!!!
niedziela, 12.03.2017 16:24 autor: Lesio

Kierowca nerwowy? Po co te sygnały dźwiękowe na postoju?
niedziela, 12.03.2017 16:57 autor: obserwator

coś słabo obserwujesz...