komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

czwartek, 23 marca 2017

Pelagii, Oktawiana

Pomalował sprayem elewację szkoły. Straty oszacowano na 7 tys. zł

czwartek, 16.3.2017 11:24 , komentarze: 22 , odsłony: 8733
kategorie artykułu:

Policjanci z powiatu kłodzkiego zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia. Sprawca pomalował sprayem elewację budynku jednej z kłodzkich szkół. Straty oszacowano na 7 tysięcy złotych. Teraz zatrzymany za swój czyn odpowie przed sądem. Może mu grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

- Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku w wyniku pracy operacyjnej ustalili podejrzanego zniszczenie elewacji budynku szkoły podstawowej. Okazał się nim 19-letni mieszkaniec Kłodzka, który w styczniu br. sprayem namalował kilka napisów na budynku szkoły. Mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa, ale nie potrafił powiedzieć z jakiego powodu dokonał zniszczenia ścian - informuje podinsp. Wioletta Martuszewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.

Teraz podejrzanemu grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat. Podobnie jak w innych sprawach związanych z niszczeniem elewacji budynków niewykluczone, że sprawca będzie musiał zapłacić za spowodowaną szkodę. 

 

Wasze komentarze

Heh 5 lat za cos takiego a koles za pobicie 8-mio miesiecznego dostal 3 lata jaka tu sprawiedliwosc
piątek, 17.03.2017 22:08 autor:

Straty 7 tys zl?? 5 lat za malowanie ? Skad oni biora te liczby ???:0000
piątek, 17.03.2017 11:56 autor: Pozamiatane

Najpierw kara finansowa czyli zwrot kosztów naprawienia szkody wg rachunków wykonawcy. Wyrok w zawieszeniu, jeżeli nie zapłaci - w ciągu np 3 miesięcy-odwieszamy. Odsetki rosną, komornik ręce zaciera.
piątek, 17.03.2017 10:38 autor: XX

kara powina byc taka by nastepnym razem pomyslał dziesiec razy nim to zrobi !
czwartek, 16.03.2017 12:32 autor: szczypiorek

Żeby myśleć to trzeba mieć mózg..
piątek, 17.03.2017 10:36 autor: XX

No prosze,5lat? Hoho to chyba kogoś musiał zabić przy tym malowaniu. Co za kraj.
czwartek, 16.03.2017 22:07 autor:

Stary pewnie Tirem w trasie, a pomiot szaleje.
czwartek, 16.03.2017 21:00 autor: Kajman

Pomalował i na c h u j drążyć temat
czwartek, 16.03.2017 18:44 autor: koń rafał

zgadzam się niech tylko zje to ******
czwartek, 16.03.2017 20:01 autor: sylwia

Na miejscu szkoly postawic rondo i po problemie
czwartek, 16.03.2017 18:47 autor: Ferdek

Bezstresowe wychowanie....
czwartek, 16.03.2017 17:39 autor:

19 latek a pisownia jak u 5 latka ??? Wycena to jakiś kosmos . Za kare nich pomaluje to co tam nabazgrał i z miecha niech z miotła smiga po kłodzku.
czwartek, 16.03.2017 17:09 autor: nbn

ja to odmaluje za 4 tyś + moja farba,
czwartek, 16.03.2017 16:34 autor: stasiu

Za spowodowanie śmierci 4 lata za malowanie 5lat Polska
czwartek, 16.03.2017 14:04 autor: Aut

Teraz gno.jowi pomalować jego cały pokój w mieszkaniu z oknem i inne pokoje z kuchnią i łazienką i WC wewnątrz wszystko i kara finansowa oraz niech sam odmaluje to co pomazał !!!
czwartek, 16.03.2017 11:38 autor: Sedzia

ale gównem potem ma je zlizać !!!!!!!!!!!!
czwartek, 16.03.2017 12:53 autor:

Dla niezorientowanych proszę napisać która to jest szkoła. Nawet nie pisze w jakim mieście.
czwartek, 16.03.2017 11:35 autor:

dzisiaj, 6 godz temu