komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

wtorek, 17 października 2017

Wiktora, Marity

"Skręca się k**** na rondzie, a nie stoi" [Wideo]

piątek, 17.3.2017 11:48 , komentarze: 57 , odsłony: 24466
kategorie artykułu:

"Skręca się k**** na rondzie, a nie stoi" - krzyczał kierowca autobusu należącego do jednej z firm przewozowych działających na terenie naszego powiatu, do innego uczestnika ruchu. Do sytuacji zarejestrowanej przez Czytelnika miało dojść 15 marca w Kłodzku. 

- Kierowca autobusu zatrzymał starszego Pana na środku drogi i krzyczał do niego ponieważ ten przepuścił wcześniej samochód na rondzie. Niestety zanim wyciągnąłem telefon kierowca autobusu otworzył drzwi samochodu po czym zaczął się wydzierać i trzaskać drzwiami z całej siły. Filmik nie jest z całości lecz widać na nim całą agresję kierowcy autobusu. W dodatku autobus wiózł dzieci, które nam machały w korku - relacjonuje Czytelnik Doba.pl 

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy przedstawicieli firmy. 

 

Wasze komentarze

Często jeżdżę Wyspiańskiego w stronę Luzyckiej. Na Wyspiańskiego korek jest np aż do wysokości starej mleczarni, ale jedzie taki kierowca, wjeżdża na rondo i ciach wpuszcza auto od strony Mickiewicza, gdzie tych aut jest do 10. A później jeszcze jakieś auto chce jechać na Nyse i nie może, bo kierowca widzi ze jest miejsce to wjeżdża na rondo a tu nagle ciach ten przed nim się zatrzymuje i wpuszcza tych z Mickiewicza. Kierowca busa zrobił po prostu to na co i ja zawsze mam ochotę w takiej sytuacji, bo to przepisy regulują i kierują ruchem, a nie tacy kierowcy przez których jest większe zamieszanie i zatory.
sobota, 18.03.2017 07:50 autor: Setka

Tiry górą zawsze i wszędzie
niedziela, 19.03.2017 19:00 autor: TIR

Powinno byc ta:Tiry i Tirowcy brudni zawsze i wszedzie.
poniedziałek, 20.03.2017 10:40 autor: Krokodyl

Kultura osobista kierowcy pozostawia wiele do życzenia ale działał pod wpływem emocji i trzeba na tę okoliczność wziąć poprawkę. Za to wypowiedzi niektórych komentujących są żenujące. Jak można tak pluć jadem. To okropne że pod płaszczykiem anonimowości ludzie dopuszczają się takiego zachowania. Te osoby co krytykują pewnie nie raz chciały zrobić to samo ale w realu odwagi zabrakło. Ten kierowca zapewne przez cały dzień jazdy ma wiele sytuacji stresujących. Życzę wszystkim odrobiny pokory i zadumy nad własnym zachowaniem na drodze i przed komputerem.
sobota, 18.03.2017 21:13 autor:

DOKLADNIE!!!!!
sobota, 18.03.2017 23:31 autor:

Tirowca wsadzic do pierdla! To jest kpina! Tiry na Tory !
niedziela, 19.03.2017 17:27 autor: Krokodyl

Na rondzie sie driftuje tirem a nie stoi a stoi to krokodyl z zapasem opon dla tira hahah :)
niedziela, 19.03.2017 17:24 autor: ManTirBezADblue

Gdyby mi ktos taki wyskoczył, to by juz długo kierowac autobusem nie mogl:D
niedziela, 19.03.2017 16:34 autor: :D

Dobrze, że na mnie nie trafił ten ułom z autobusu. Wyskoczył by z sandałów szybko. Autobusy na Tory!!!
sobota, 18.03.2017 20:13 autor: Kajman

Koleś chciał rozładować korek z lewej strony, jaki macie problem?
sobota, 18.03.2017 13:48 autor: tiR

Jestem ciekawa czy ten co nagrał filmik jest taki idealny na drodze...
sobota, 18.03.2017 09:11 autor:

Wiadomo na rondzie się nie staje ale wszyscy dobrze wiemy że wszystko zawdzięczamy światłom w mieście.Wystarczy je wyłaczyć i zero korków, wszystko idzie jak po maśle .Dlaczego kierowca autobusu nie pójdzie do władz się wykrzyczeć. Tylko zgrywa strażnika z Teksasu
sobota, 18.03.2017 12:27 autor: Łoker;D

BESKID BESKID haha
sobota, 18.03.2017 11:25 autor: koń rafał

Ale coś w tym jest, większość kierowców nie umie jeździć ma rondzie. Tutaj ruch musi być płynny, a czasami się korkuje, bo stoi taki jeden i wszystkich przepuszcza.
sobota, 18.03.2017 11:18 autor: Dorka

To stary Krokodyla 100%
sobota, 18.03.2017 08:32 autor: :-)

I tak wiemy źe to ............ moźecie sobie kasować komentarze hamy zbolałe!
sobota, 18.03.2017 06:28 autor: Krokodyl

Większiośc kierowców autobusów to buraki .
piątek, 17.03.2017 21:07 autor: Pie

Buraka to ty masz ale w dupie!
sobota, 18.03.2017 06:25 autor: Krokodyl

Typowy wyborca PO :)
piątek, 17.03.2017 22:23 autor: Petru

takiemu to tylko w ryj dać !
piątek, 17.03.2017 22:01 autor: aaaa

Kolejny przykład na chamstwo kierowcy firmy be****...że oni takich chamów trzymają...też nie są święci , jazda ponad 50km/h w terenie zabudowanym, wyprzedzanie na podwójnej ciągłej to nie jeden z przykładów ich idealnej jazdy...Zresztą pokazana na filmiku jest ich kultura jazdy..Wstyd !!
piątek, 17.03.2017 20:24 autor: Majami

jak w piątek niedzielny kierowca śmiał wyjechać na drogi i to jeszcze na rondo
piątek, 17.03.2017 20:24 autor: stasiu

Kierowca autobusu zachowanie naganne. Zęby w kierownicę i jechać dalej a nie cwaniaka zgrywać.
piątek, 17.03.2017 20:14 autor: Jo

Krokodyl do dżungli
piątek, 17.03.2017 19:33 autor: Bruce

Przeraża mnie to wszechobecne chamstwo...Żyć się odechciewa jak się takie rzeczy obserwuje i czyta...
piątek, 17.03.2017 17:30 autor: abcd

Tusk zostanie PREZYDENTEM
piątek, 17.03.2017 17:13 autor: kACZOR

Dzieci machały ale środkowym palcem do gamonia z srebnego złoma
piątek, 17.03.2017 14:29 autor: robson

Robson ty pedofilu jeden!
piątek, 17.03.2017 16:55 autor: Krokodyl

Jak by było rondo do zdarzenia by nie doszło
piątek, 17.03.2017 15:24 autor: hehe

Tirowiec i wszystko jasne! Tiry na Tory!
piątek, 17.03.2017 15:21 autor: Krokodyl

To tirowiec bez kultury
piątek, 17.03.2017 14:53 autor: koń rafał

Dziadki zapominają że nie są sami na drodze....
piątek, 17.03.2017 14:30 autor:

filmik z dupy,to doba już nie ma o czym pisać????
piątek, 17.03.2017 14:26 autor: stasiu

robi co chce ręce opadają gdzie ITD?
piątek, 17.03.2017 13:57 autor: Krokodyl

Jak ITD sprawdzi gościa z tego autobusu to już więcej do nikogo nie będzie krzyczał...chyba, że z rozpaczy
piątek, 17.03.2017 13:51 autor: EDEK

polska kultura jazdy (i nie tylko) ;)
piątek, 17.03.2017 13:36 autor:

Po mojemu to filmik z kontekstu jest wyrwany.
piątek, 17.03.2017 13:16 autor:

bo na rondzie się skręca a nie stoi - RACJA
piątek, 17.03.2017 12:39 autor: tiry na tory

Gonić CHAMSTWO na drodze !!!
piątek, 17.03.2017 12:37 autor:

Gonić fraglesa