komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

wtorek, 12 grudnia 2017

Dagmary, Aleksandra

Wypadek między Bierkowicami, a Święckiem

piątek, 14.4.2017 21:25 , komentarze: 60 , odsłony: 71506
kategorie artykułu:

14 kwietnia przed godz. 20.00 na drodze między Bierkowicami a Święckiem (droga wojewódzka nr 381) doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki BMW, który z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby. Droga jest zablokowana. 

Więcej informacji po uzyskaniu komunikatu od policji. 

 

Wasze komentarze

Jak nazwała się ta dziewczyna, stałam obok i widziałam wypadek, nie wiem czy to nie moja znajoma, bardzo zależy mi żeby się dowiedzieć.. Wyrazy współczucia dla rodziny..
sobota, 22.04.2017 09:47 autor: M.

Patrycja .
sobota, 22.04.2017 20:53 autor:

Jak czytam te bzdury to az mi was szkoda Aby nikt z was nie byl nigdy w takiej sytuacji jak ja teraz bo zginela tam moja najukochansza córcia
sobota, 15.04.2017 18:41 autor: Tato

I znowu BMW. Bez komentarza.
wtorek, 18.04.2017 16:54 autor: realista

Chłopak co siedział na miejscu pasażera żyje.. Sam wyszedł z auta.. Dziewczyna co prowadziła Niestety nie żyje... Koleżanka ze szkoły..
wtorek, 18.04.2017 10:35 autor: Koleżanka

Mam tylko nadzieje , ze wszyscy żyją.

Mi w tym miejscu kiedyś wyskoczył dzik , a kilk dni temu stado saren . Całe szczęście , ze jechałam wolno bo w innym wypadku skończyłoby się to tragicznie ...
piątek, 14.04.2017 23:44 autor: Beata

Chlopak zyje, dziewczyna umarla.. :(
wtorek, 18.04.2017 00:17 autor: Otka

Po raz setny apeluje do redaktorów tego portalu o blokowanie na samym początku możliwości komentowania artykułów w którym opisana tego typu sytuacja. Wiadomym jest ze każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania,ale poziom tych wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia. Zarabiacie w jakiś sposób na tym?? To jedyne co przychodzi mi do głowy.
niedziela, 16.04.2017 21:41 autor: anty doba

Po co tu wchodzisz? Nie podoba się to paszol won!
poniedziałek, 17.04.2017 09:19 autor: Paweł

Też byłem na miejscu zdarzenia. Wyglądało to bardzo tragicznie. Nawet nie wiem czy były tam dwie czy trzy osoby. Ktoś wie? No i ta niemoc. Nic nie mogliśmy zrobić...
piątek, 14.04.2017 23:21 autor: Voytaz

Dwie osoby :(
niedziela, 16.04.2017 21:22 autor: Paula

na miejscu pracowały 3 jednostki straży z Kłodzka oraz Osp Wojbórz,
dwa zespoły ratownictwa medycznego (P,S) oraz policja, kierowca wyszedł z samochodu a pasażer został przygnieciony wyniku wywrócenia się samochodu, strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego do wyciągnięcia pasażera
sobota, 15.04.2017 13:49 autor:

Niestety straciłem bardzo MIŁĄ Znajomą z Wałbrzycha .Dajcie spokój.Pomódlmy się za Jej Duszę i uszanujmy cierpienie bliskich w tym i mnie .Troszkę Was ponosi a znałem Dziewczyne od malutkiej tak sympatyczna
sobota, 15.04.2017 23:40 autor: walbrzyszanin

Apel do tych, którzy zamieszczają komentarze bez związku oraz te nie odpowiednie ... Chciałbym Was zobaczyć w sytuacji kiedy musieli byście pomoc ofiarom takiego wypadku. Pewnie ucieklibyscie z miejsca zdarzenia a potem bezpiecznie w domu wrzucał absurdalne komenty. Jestem pewien, że ktoś kto pomagał ofiarom wypadku nigdy by nie pomyślał wątki sposób nie mówiąc o pisaniu. Po wszystkim wracasz do domu i zmywacz czyjąś krew z rąk... zanim napiszesz coś niestosowne pomyśl o tym... krytykowanie czyjeś tragedii w ten sposób zabawa nasocjopatie... bez względu na okoliczności zdarzenia i winy... nikt nie zasługuje na takie opinie w komentarz... zrozumiesz jak przeżyjesz ludzką tragedię...
sobota, 15.04.2017 23:06 autor: Świadek

Prędkość musiała być sporo przekroczona sądząc po oderwanej korze od drzewa i drugie co tylni napęd chwila nie uwagi lub brak doswiadczenia w prowadzeniu tylnonapędówki
sobota, 15.04.2017 10:13 autor: 323 16v

Dokladnie tylny naped to inna jazda
sobota, 15.04.2017 20:07 autor: ppp

Niektórych komentujących rozumiem bo widać po zniszczeniach ze była głupota prędkość i brak umiejętności dobrze ze auto uderzylo w drzewo a nie w inny pojazd. aczkolwiek kom typu "dobrze dziadowi" są nie namiejcu
sobota, 15.04.2017 19:56 autor: Obserwator

Czy ktoś wie coś na temat ofiar? czy ta kobieta przeżyła?
sobota, 15.04.2017 19:27 autor: gosia

Zmarła.
sobota, 15.04.2017 19:41 autor:

Piszecie bzdury jesteście chorzy oby wam nic takiego albo bliskim się nie przyda żyło co wy wszyscy wiecie o wypadku lub tragedii w rodzinie ciekawe czy czujecie się tak jak oni lub ich rodzina to wypadek i tyle a ci co piszą chore komentarze to *****e
sobota, 15.04.2017 17:40 autor: Michał

Ty "jakiś" nie wiesz a piszesz jakieś bzdury.to była moja znajoma.
sobota, 15.04.2017 12:44 autor: Ja

Była czy jest?
sobota, 15.04.2017 16:38 autor:

Co to za komentarze masakra. Jest przysłowie nie życz nikomu co tobie nie miłe
sobota, 15.04.2017 14:35 autor:

Ludzie nie oszukujmy się, nawet jeżeli tam był dzik czy sarna to nie zmienia faktu że kierowca jechał o wiele za szybko.
sobota, 15.04.2017 14:23 autor: xxx

A ADMINISTRATOR DOBY JAK ZWYKLE ZAMIAST ZABLOKOWAĆ KOMENTARZE KARMI SIĘ GŁUPOTA WSPISUHACYCH. PRAWDZIWA HIENA DZIENNIKARSKA ZERO SZACUNKU DLA POSZKODOWANYCH.
sobota, 15.04.2017 06:09 autor:

BMW-nadal sie potwierdza...ze to auto odzwierciedla stan umyslu.....
sobota, 15.04.2017 11:22 autor: szejk

A może tak przemyśleć kwestię nagłego wtargnięcia na jezdnie dzikiej zwierzyny..
sobota, 15.04.2017 04:12 autor: Użytkownik

Tir pewnie mył swoje osikane koło.
sobota, 15.04.2017 01:59 autor: Krokodyl

anielski orszak niech ich dusze weźmie (*)
piątek, 14.04.2017 23:57 autor: kostucha

a skąd było to auto? ilu wiozło na pokładzie?
piątek, 14.04.2017 22:58 autor: felino felini

A czy to bmw to na Dkl? Wiadomo skąd?
piątek, 14.04.2017 22:10 autor: Beata

Bmw Ale nie wiem skąd
piątek, 14.04.2017 22:16 autor:

nie, DBA miało
piątek, 14.04.2017 22:42 autor: ppp

Dobrze że nikogo nie zabili tylko oni są poszkodowani, bo jak by komuś więcej coś się stało to dopiero tragedia
piątek, 14.04.2017 22:35 autor: ....

Ależ wy ludzie jesteście pierdolnięci. Jak można napisać "dobrze dziadowi " " głupota kierowcy " itp. Wszyscy jeździcie przepisowo za pewne. Jak by nie zapier...l gościowi współczuję, jeśli przeżył, w co wątpię.
piątek, 14.04.2017 22:26 autor: jakiś

Tirowiec jak widać krety n . Gdzie to tirem na trzeciego
piątek, 14.04.2017 22:21 autor: koń rafał

Patrząc na zniszczenia i marke auta to hyba jechał za wolno
piątek, 14.04.2017 22:19 autor: Ja

no ten wypadek był poważny byłem na miejscu zobaczyć co sie stało to był szok normalnie zastanawia mnie jednak czy te 2 osoby przeżyją ???
piątek, 14.04.2017 21:55 autor: oskar