komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

niedziela, 24 września 2017

Gerarda, Ruperta

Tragiczny wypadek na DK46. Nie żyją dwie osoby.

wtorek, 18.4.2017 03:23 , komentarze: 49 , odsłony: 60048
kategorie artykułu:

W nocy z poniedziałku na wtorek – 17/18.04.2017r. około północy doszło do tragicznego wypadku na drodze DK46 Kłodzko - Złoty Stok. Na łuku drogi czołowo zderzyły się samochód osobowy nissan z ciężarowym. W obu pojazdach podróżowały łącznie 3 osoby, w wyniku tego zderzenia śmierć na miejscu poniosły dwie osoby – mężczyźni podróżujący osobówką, kierujący samochodem ciężarowym nie doznał najprawdopodobniej żadnych obrażeń.
Zdarzenie miało miejsce na granicy powiatów ząbkowickiego i kłodzkiego pomiędzy miejscowościami Podzamek (powiat kłodzki) a Laski (powiat ząbkowicki).

Jak wynika z relacji świadków, samochód osobowy jadący w kierunku Kłodzka najprawdopodobniej zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost pod nadjeżdżający z  naprzeciwka samochód ciężarowy.
Na czas prowadzenia działań ratowniczych droga była całkowicie zablokowana, obecnie ruch odbywa się wahadłowo, zabezpieczane jest miejsce wypadku na czas wykonania czynności przez policyjnych techników oraz prokuratora.

W akcji ratowniczej udział brało kilka zastępów PSP i OSP z powiatu kłodzkiego i ząbkowickiego, pogotowie ratunkowe i policja.

Więcej po uzyskaniu komunikatu z policji.

 

Wasze komentarze

A ja was się zapytam, wy małe nacjonalistyczne świnie z dolnego śląska, skoro tak doskonale wiecie co się dzieje na DK 46, wiecie dokładnie kto zapier... dlaczego do tej pory nic z tym nie zrobiliście?! Te infantylne wpisy nikomu życia nie uratują ani nie zwrócą! Dlaczego śmieciu jeden z drugim nie kupiłeś wideorejestratora nie nagrałeś i nie zgłosiłeś na policję? To wy jesteście winni temu co się dzieje na tej drodze, widzicie co się dzieje ale oczywiście jedyne co potraficie robić to pisać durne komentarze w sieci. Nieudacznicy. Żal mi was, nie znacie okoliczności wypadku, a jesteście wielkimi arbitrami. Żenada. I pamiętajcie to WASZA wina! Bezczynność jest jednoznaczna z winą.
niedziela, 23.04.2017 21:52 autor: Arni


Woj.Opolskie powinno wybudować osobna autostradę dla Polsko Niemieckich piesków którzy jeżdżą po drogach polskich i tylko zabijają niewinnych ludzi!Jeżdżą jak idioci to giną!Więcej Tirów a Niemcy zostaną zmniejszone o takich ludzi!Każdy wie jak szaleją na drogach DKL DZA DW!A potem cierpią rodziny tych niewinnych co jada ok!Wyjazd do DE tam szaleć na drogach a nie tu!
czwartek, 20.04.2017 07:31 autor: Polska to Pl

Biedny, zacofany nacjonalista :((
czwartek, 20.04.2017 21:52 autor: Cóż

Czytam tę wasze komentarze i wierzyć się nie chce jacy ludzi są podli...ciekawa jestem co byscie zrobili gdyby wam się to przydazylo i o was by tak pisali....jak ktoś przeżyje taką tragedię w rodzinie zrozumie co czuję te osoby....sama doświadczyłam tego i nie życzę nikomu...w takim wypadku trzeba rodzinie wsparcia A nie głupich komentarzy...ludzie czasami zastanówcie się co piszecie....
piątek, 21.04.2017 09:08 autor: Monia

OPR OP OKR OST..itp..Polskie Niemcy!Dobrze ze giną pod kołami Tira a nie jakiejś rodziny czy kogoś innego!Po co tak jeździć?!Giną na własne życzenie!Chcą szaleć do do DE ich a nie rozbijają się Niemieckie paszporty w Polsce i to jeszcze wjeżdżając w kogoś!
czwartek, 20.04.2017 07:24 autor: Wina OP

To oni nie mają rozumu razem z Tobą!Po co tak jeździć po co?!Ciekawe jak byś pisał gdyby wjechali w Twoja rodzinę dziecko czy żonę co?!Głupota własna a potem płacz?W taki sposób giną niewinni ludzie niewinne rodziny!
piątek, 21.04.2017 07:09 autor: Rozum? !

Bardzo współczuję rodzinie ale ostatnio nagrywaniem w czasie jazdy samochody na podobnych rejestracjach na drodze do Kudowy tragedia co wyprawiaja już wiemy że w piątek pod wieczór i niedzielę lepiej zachować szczególną ostrożność bo łamią wszelkie przepisy a jak zwróci im się uwagę przez radio to są strasznie wulgarni
czwartek, 20.04.2017 09:46 autor: Kierowca

i tym powinna zająć się policja
czwartek, 20.04.2017 12:54 autor:

RIP my friend
czwartek, 20.04.2017 07:28 autor: HORST

Jak by tak nie zapierdalali to by nie zgneli.. Szkoda ze to inne osoby nie zginela np z pc :)
środa, 19.04.2017 18:43 autor: Gość

Weź mocniejszą dawkę leków
środa, 19.04.2017 20:27 autor:

Tak jakich?
środa, 19.04.2017 21:36 autor: Gość

Ten zakręt jest tragiczny, powinni zmienić jego profil, cokolwiek.
środa, 19.04.2017 21:01 autor: FSL

współczuję rodzinie i najblizszym. ale nie za szybko oceniacie innych ? poprawiacie innych a po czym sami wyzywacie i ublizacie innyn jestem w szoku jaki ten nasz narud jest kretynski i zawisny . nieszczescie nieszczesciem jedyni winni nie żyja przez ..? nie wiadomo czy zaskab czy stracil panowanie nad kierownica to tylko domysly jedne z kilkanastu, wiec pomyślcie i badzcie bardziej uprzejmi dla siebie na wzajem
środa, 19.04.2017 17:50 autor: Marysia

Najpierw pomyślcie potem piszcie. Nie każdy jest taki sam więc nie oceniajcie każdego tą samą miarą. Znałam te osoby i miałam okazję z jednym z nich jechać i nie jest tak wcale jak wypisujecie. Współczuję rodzinie bo to ogromna tragedia! Niech spoczywają w pokoju!
środa, 19.04.2017 12:39 autor: B.

Skad dokladnie byli [']
środa, 19.04.2017 14:00 autor: O

Zginal tam kolega,ktorego zona spodziewa sie dziecka. Wiec darujcie sie durne komentarze. Bo nie wiecie co sie stało i nie znaczy ze oni byli winni. Akurat kolega tam rzadko jezdzil i mial pecha. Tragedia
wtorek, 18.04.2017 22:37 autor:

Opole nysa tylko nagrywać i prawka zabierać.
wtorek, 18.04.2017 11:26 autor: Jiu

Konfident
wtorek, 18.04.2017 19:25 autor: K

Na pewno nissan na Opolskich blachach. Jeżdżą jak idioci spiesząc sie do Niemiec.
wtorek, 18.04.2017 08:24 autor: ja Was nagrywam

Racja
wtorek, 18.04.2017 09:46 autor: Zebol

Czyli standardowo jeśli to nr rej zaczynający się od O... W końcu musiało dojść do tragedii tak jak Ci kierowcy z opolskiego jadą w nocy w kierunku granicy w Kudowie to jakaś masakra. Nie patrzą na nic... zero pomyslunku tylko aby założyć radio cb aby wiedzieć że nie stoją policjanci a potem ogień na tłoki... i w końcu ktoś się "przejechał" i teraz rodzina będzie cierpieć...
wtorek, 18.04.2017 09:44 autor: Zebol

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...
wtorek, 18.04.2017 11:51 autor:

Wspólczuje
wtorek, 18.04.2017 11:40 autor:

Tir, jak zwykle tir. Kiedy to się skończy
wtorek, 18.04.2017 06:41 autor: koń rafał

Ty koński łbie
wtorek, 18.04.2017 10:44 autor: gixer

Tragedia, współczuję rodzinie. Niech spoczywają w pokoju (")
wtorek, 18.04.2017 08:23 autor: Krokodyl

Literka O* ( http://www.gwardak.republika.pl/tablice_
o.html ) jechała do pracy.
wtorek, 18.04.2017 08:03 autor:

Kocham tiry!
wtorek, 18.04.2017 07:54 autor: Krokodyl

Może przysneli. Współczuję to tragedia dla rodzin i to jeszcze po świętach.
wtorek, 18.04.2017 06:49 autor: E

Czarne święta na drogach...