komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

wtorek, 26 września 2017

Wawrzynca, Kosmy

[FOTO] Wypadek pomiędzy Szczytną a Dusznikami-Zdrojem

wtorek, 5.9.2017 08:18 , komentarze: 86 , odsłony: 63067
kategorie artykułu:

5 wrześnie ok.godz. 7.00 na drodze krajowej numer 8 między Szczytną a Dusznikami-Zdrojem doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów marki Audi oraz Volkswagen. 

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi, mieszkaniec powiatu kłodzkiego, na łuku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z samochodem marki Volkswagen - informuje podinsp. Wioletta Martuszewska z kłodzkiej policji. - W wyniku zdarzenia do szpitala trafiło 5 osób. 

 

 

Wasze komentarze

stala sie tragedia, ale wy potraficie tylko ujadać , jak wsciekle szczury pajace zawodowcy z bozej łaski ,, tfuu banda imbecyli.
poniedziałek, 11.09.2017 20:44 autor: Jerzy NL

Jechałem tym autem więc już zamknijcie te ryje jak nie macie nawet pojęcia co było przyczyną zdarzenia. Powinniście wziąć kartkę i pisać bajeczki dla dzieci. Wybiegła nam sarna na drogę idioci. Lepiej wam ? Życzę wam żeby to wam wybiegło coś na drogę i żebyście to wy przez chwilę myśleli że wasi wszyscy koledzy nie żyją.
wtorek, 05.09.2017 16:49 autor: Pawel

Do Pana redaktora.
Uważam, że komentarze powinny być zablokowane. Przyczyny mojego wniosku mamy poniżej.
Z poważaniem.
środa, 06.09.2017 20:10 autor: qqqq

Gdzieś w pobliżu zaczynało się 50 a tu się właśnie kończyło dla wiśniowego. Była też linia ciągła zarówno dla jadącego w jedną i w drugą stronę. Więc. Wyprzedzanie? Jeśli tak to kara powinna być sroga. Jeden mógł dopiero przyspieszać a drugi powinien był już zwalniać. To mi wygłada na miejce między łukami.
A dzwon jakby oba jechały po 90 albo jeden ze 100. Winny po powrocie do zdrowia powinien solidnie zastanowić się nad sobą czy ma dobrze wszystko z glową
wtorek, 05.09.2017 08:38 autor: Klodczanin

Przy 50km na godz stajesz w miejscu
środa, 06.09.2017 19:53 autor: Digi

A wy ludzie jeden z drugim sherloki czy co? Jeśli nie znacie przebiegu zdarzeń to po cholerę komentujecie? Do roboty jeden z drugim!
wtorek, 05.09.2017 09:27 autor: ...

Ty się nie udzielaj frajerze
środa, 06.09.2017 19:48 autor: Digi

7 rano. skodowiacy pewno z nocki zapierdielali.
wtorek, 05.09.2017 11:22 autor: morfeusz

Trzeba mieć muzg a nie styropian
środa, 06.09.2017 18:41 autor: Digi

Chyba MÓZG
sobota, 09.09.2017 10:44 autor: Gość

Alusy cale ? Jak tak to kupie
środa, 06.09.2017 08:48 autor: Szczytna

Co wy wiecie o jeździe samochodem i o zasypianiu pierdolicie takie głupoty ze się słuchać nie chce
środa, 06.09.2017 02:05 autor: Kierowca Flash

Sluchamy zatem lekcji. Mistrzu. Poucz nas
środa, 06.09.2017 07:20 autor: Klodczanin

Tak to jest jak się prawo jazdy w chipsach znajdzie..
środa, 06.09.2017 07:10 autor: Marek

Pewnie jeszcze szatańskiej muzyki słuchajo!
środa, 06.09.2017 07:09 autor: Ryszard

Przysnął. Jak gość dwa lata temu co zabił 5 osób. System w skodzie wykończy każdego. To obóz pracy. Życie warte 3.5 tys PLN miesięczne żenada
wtorek, 05.09.2017 23:13 autor: Wiesiek

Ciasny Wiesiek! To ty?
wtorek, 05.09.2017 23:30 autor: ciasny Witek

Jeśli chodzi o osoby pracujące w Czechach to ja z tymi kretynami codziennie się mijam w drodze do pracy i z pracy. Ścinają każdy zakręt, jeżdżą lewą stroną drogi, pchają się na trzeciego, zmuszają do zjazdu na pobocze, spychają z drogi i zapierdalają ile fabryka dała. A odcinek drogi Kocioł - Lewin Kłodzki to normalny koszmar kiedy oni jadą. I nikt z tym nic nie robi, znaki ignorują, a policja nie interweniuje.
wtorek, 05.09.2017 13:27 autor:

Co z tobą ciulu będzie kiedy spotkamy sie na zakręcie ?
wtorek, 05.09.2017 22:34 autor: zapierdalam z Czech

Trafisz na bolca
środa, 06.09.2017 19:37 autor: Digi

A gdzie jest nasza Policja?
wtorek, 05.09.2017 20:44 autor: Digi

Czytam doba.pl ważne, a tu: osadzeni w 51 rajdzie zbliżają się do wypadku miedzy Szczytną a Dusznikami w Zdroju (lepiej jechać rowerem). No i mamy pierwszy dzwonek.
wtorek, 05.09.2017 22:03 autor: Halama

Obywatelu znawco pajacu samochodów to była a4 b6 dla twojej znajomosci!
A chłopakom życzę zdrówka wiem co to usnąć za kierownica tez pracuje w Czechach bo w Polsce hu..ia z praca pozdro 3majcie się
wtorek, 05.09.2017 10:42 autor: Zdzichu

Następny kozak
wtorek, 05.09.2017 20:56 autor:

trzeba było jechać szybciej to nikomu by się nic nie stało
wtorek, 05.09.2017 20:16 autor: rajdowiec

Wszyscy jesteście żałośni !!!!!Wasze komentarze i wy sami umiwszczając je tutaj....pseudo komentatorzy co siedzą przed komputerem i nie mają własnego życia!!!!!! Jechałeś tym autem ***** chyba jak przejeżdżało obok i zamknąłeś oczy wyobrażając to sobie!!!!!!
wtorek, 05.09.2017 18:12 autor: Paweł Świat

Skoda powinna dać transport... A autobusy ICOM myślicie że dokąd jadą ? Tylko że jadą za długo i ludzie wolą swoim autem bo wygodniej.
wtorek, 05.09.2017 16:56 autor: skoda

slusznie skoda powinna dac transport i byloby bezpieczniej wracac poniewaz pracownicy sa przemeczeni a musza praowac dobry pomysl
wtorek, 05.09.2017 15:07 autor: autor

Skoda powinna zorganizować transport swoim pracownikom byłoby spokojniej na drodze
wtorek, 05.09.2017 15:00 autor: Ula

Ludzie ogar. Ci z audi wracali z roboty z Czech jak byście tyrali tak jak oni też by wam się zdarzyło zasnąć za kierownicą.
wtorek, 05.09.2017 10:17 autor: CXIIVM

Niedawno widziałem jak ta czarna Audi wyprzedzała na podwójnej ciągłej tira i parę osobówek jadąc z ludowej w stronę Lewina ..... Wprost na dwa tiry jadące dwoma pasami w górę ludowej ... Przypadek-wypadek ?? Nie sądzę !
wtorek, 05.09.2017 13:21 autor: Mmm

Ludzie mysla ze majac lepsze fury to potrafia jeździć a posiadanie lepszego auta nie czyni z nich lepszych kierowcow . Idioci i tyle. Polowe okolicznych kierowcow wyslala bym na kurs nauki bo żenada :(
wtorek, 05.09.2017 14:10 autor: :(

Tak się kończy chojrakowanie cwaniaków z audi niewinni ludzie cierpią przez takich...
Myślą ze mają audi a6 to są panami dróg. Więcej pokory i audi A6 na tez na tory....
wtorek, 05.09.2017 09:14 autor: Obywatel

Baranie to Audi A4
wtorek, 05.09.2017 09:45 autor: Makaron

Audi za szybko...
wtorek, 05.09.2017 09:20 autor: Roman

Tiry na tory jada bez pasów ...
wtorek, 05.09.2017 08:55 autor: ziemniaczek

Krokodyl sie napił i uderzył w konia tosz to szok za kare dostaniesz wpier,,,,ol!
wtorek, 05.09.2017 08:35 autor: Tir

Straż z Kudowy też tam jechała ? :o