komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

środa, 22 listopada 2017

Cecylii, Wszemily

Inauguracja roku akademickiego w Wyższej Szkole Medycznej w Kłodzku[Foto]

piątek, 10.11.2017 10:49 , komentarze: 25 , odsłony: 5145
kategorie artykułu:

9 listopada w auli Liceum Chrobrego odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego Wyższej Szkoły Medycznej w Kłodzku.

W uroczystości brali udział zaproszeni goście a wśród nich znaleźli się m.in. wiceburmistrz Kłodzka oraz starosta powiatu. 

W tym roku uczelnia od października uruchomiła trzy kierunku kształcenia (ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo, kosmetologia) na studiach licencjackich. W planach uczelni jest uruchomienie studiów drugiego stopnia pielęgniarstwo oraz fizjoterapii.

Foto: P. Bidowaniec 

 

Wasze komentarze

Również rozpoczęto budowę siedziby WSzM przy ul. Warty, tusz przy jezdni , powyżej powstającego osiedla mieszkaniowego. Pytanie -
czy teraz kamień węgielny był zbędny ?. Kilka lat temu z wielką pompą wmurowano go przy udziale władz samorządowych miasta, powiatu, pani Poseł i przedstawiciela Kościoła. Krótko po tym został zniszczony przez wandali i nie pozostało po nim śladu. Czy inwestor uznał tamte wydarzenia jako niebyłe ???
niedziela, 12.11.2017 13:00 autor: .

Tusz? W kałamarzu chyba ;)
niedziela, 12.11.2017 21:04 autor: Makary

Obok WORDU powstaje kolejny budynek mieszkalny. Osiedle będzie się składało z 4 budynków podobnych do już istniejącego.
niedziela, 12.11.2017 08:34 autor: ..

POWSTAŁA SZKOŁA GARAŻOWA, a kilka lat temu z wielką pompą wmurowali KAMIEŃ WĘGIELNY przy ul. Warty gdzie miał powstać reprezentacyjny budynek. Skończyło się na tym , że ten "kamień węgielny" wandale rozwalili. Widać z tego, jaki to pic był i cała ta impreza w obecności nawet parlamentarzystów RP
sobota, 11.11.2017 14:02 autor: .

Nigdy nie powstanie. Ciągną tylko kasę i tyle.
sobota, 11.11.2017 15:50 autor: obserwuje

Kiedy powstanie obiecana, z prawdziwego zdarzenia siedziba tej SZKOŁY ???. Po wmurowanym" kamieniu węgielnym" już nie ma śladu.
sobota, 11.11.2017 14:35 autor: .

Kilkanaście lat temu polikwidowali średnie szkoły medyczne , w to miejsce teraz zrobili niby wyższe studia- licencjackie. W dawnych szkołach średnich, również medycznych nauka trwała dłużej niż teraz w tak zwanych "wyższych uczelniach". Kiedyś było trudniej przejść do następnej klasy, bo nie tolerowano uczniów nieudaczników. Teraz poziom niższy i łatwiej zdać niż kiedyś , bo kasa z czesnego się liczy , dotyczy to również szkół państwowych tego typu.
sobota, 11.11.2017 13:44 autor: .

A gdzie Jadwiga - dyr. szpitala? A ta Pani to jeszcze jest tam dyrektorem? Wie ktoś może?
sobota, 11.11.2017 14:18 autor: car

Żebraki rezydenci
piątek, 10.11.2017 23:34 autor: koń rafał

Ta czarna w białej bluzce koło chyba starosty to rzecznik policji Wioleta Martuszewska czy podobna do niej ? Ona jest jako Gość czy chce się zapisać na mgr pielęgniarstwa czy pilnuje aby było spokojnie ?
piątek, 10.11.2017 22:07 autor: Janek