komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

sobota, 23 września 2017

Tekli, Boguslawa

Koncepcja prewencyjna w galerii handlowej

czwartek, 22.6.2017 12:13 , komentarze: 0 , odsłony: 1191
kategorie artykułu:

Priorytetem dla jednostki policji z zakresu prewencji jest podejmowanie działań profilaktycznych mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa w obrębie miejsc zamieszkania, parkingów, placówek oświatowych, ale także placówek handlowych.

Policjanci niejednokrotnie  odwiedzając placówki handlowe przekazywali ulotki prewencyjne celem przypomnienia o podstawowych zasadach bezpieczeństwa na terenie sieci handlowych. Teraz przy współpracy z przedstawicielami galerii handlowej w Kłodzku funkcjonariusze podjęli kolejną inicjatywę mającą na celu realizacje  priorytetowego zadania Policji jakim jest skuteczne zapobieganie i eliminacja przestępstw i wykroczeń uciążliwych dla społeczności lokalnych.

Ilustrowane przedsięwzięcia z zakresu prewencji kryminalnej maja na celu  eliminację przestępstw i wykroczeń występujących na terenie obiektu handlowego w Kłodzku, a tym samym  podniesienie poziomu poczucia bezpieczeństwa w placówce handlowej.

Policja powiatu kłodzkiego poprzez umieszczenie w galerii handlowej znaków graficznych dąży do  propagowania i kształtowania  wśród klientów sieci handlowej, bezpiecznych zachowań i nawyków w zakresie właściwego zabezpieczenia posiadanego mienia.

Aby przedsięwzięcia profilaktyczne  były skuteczne policjanci angażują  w swoją inicjatywę  prewencyjną społeczność lokalną, handlowców, pracowników ochrony, a także inne osoby, które bezpośrednio przyczyniają się do wzrostu poczucia bezpieczeństwa w obiektach handlowych.

Oddziaływanie na klientów poprzez inicjatywy prewencyjne policji powiatu kłodzkiego ma na celu promowanie właściwych zachowań i sposobów postępowania wśród klientów i personelu, pozwalających na uchronienie ich przed skutkami działań przestępczych.

 

 

Wasze komentarze

piątek, 22.9.2017 12:36
1
poniedziałek, 11.9.2017 11:54
1
piątek, 8.9.2017 11:08
czwartek, 7.9.2017 13:21
5
wtorek, 5.9.2017 12:36
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
TWIERDZA KŁODZKO
TWIERDZA KŁODZKO