MKST TAEKWON-DO Z MEDALAMI

poniedziałek, 10.4.2017 08:10 2804 0

W Borowej w powiecie oleśnickim odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwondo ´2017. O medale rywalizowało ponad 300 uczestników w kategoriach młodzików, juniorów młodszych i juniorów. Świetnie wypadli reprezentanci MKST Taekwon-do Bystrzyca Kłodzka. Ich trenerami są Grzegorz Ozimek i Michał Kryczka.

Złoty i srebrny medale zdobyła Kinga Kaczor (walki i techniki specjalne), złoty i srebrny - Ernest Tatka (układy formalne i walki), złoty - Damian Zarzyka (walki), złoty - Filip Doliński (układy cup), srebrny - Wiktoria Gozdur (walki), brązowe - Paulina Gredys (układy cup) i Aleksandra Kucha (układy cup i techniki specjalne).

Punkty liczące się do klasyfikacji generalnej klubów, dzięki czemu MKS Bystrzyca Kłodzka zajął III miejsce, wywalczyli Maria Jędrzejewska, Aleksandra Kisała,  Wiktoria Kruk, Oliwia Rutkowska, Emilia Wadowska, Natalia Wołoszczuk, Michał Chojnacki, Patryk Łazarowicz, Seweryn Śladczyk. Gratulujemy zawodniczkom, zawodnikom i trenerom.