komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

wtorek, 26 września 2017

Wawrzynca, Kosmy

O bezpieczeństwie w Dusznikach-Zdroju

piątek, 14.7.2017 13:48 , komentarze: 0 , odsłony: 860
kategorie artykułu:

W Dusznikach-Zdroju policjanci zorganizowali debatę pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo w Dusznikach-Zdroju”, której głównym celem były rozmowy z mieszkańcami na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa.

- Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kłodzku przedstawił uczestnikom informacje  dotyczące stanu bezpieczeństwa i działalności miejscowej policji. Naświetlił także nurtujący problem, jakim jest często beztroska mieszkańców i pozostawianie mienia bez opieki  lub w otwartych samochodach. Mieszkańcy miasta wskazali  miejsca, gdzie dochodzi do popełniania  wykroczeń społecznie uciążliwych. Podczas spotkania funkcjonariusze policji przypomnieli o funkcjonowaniu Krajowej Mapy Zagrożeń i zachęcali do korzystania z z niejMieszkańcy, którzy skorzystali z tej formy dialogu, mieli okazję przedstawić swoje uwagi, spostrzeżenia i sugestie na forum, w otwartej dyskusji - mówi podinsp.Wioletta Martuszewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. 

W spotkaniu wziął udział Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kłodzku, Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Kłodzku, Zastępca Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Kłodzku,  Komendant Komisariatu Policji w Polanicy-Zdroju, Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Polanicy-Zdroju, Kierownik Posterunku Policji w Dusznikach-Zdrój, dzielnicowy z Posterunku Policji w Dusznikach-Zdroju. Ponadto zaproszenie do debaty przyjęli: Burmistrz Dusznik-Zdroju, przedstawiciele Rady Miejskiej, członek Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, członkowie klubu seniora, osoby prowadzące działalność handlową oraz  mieszkańcy Dusznik Zdroju.

 

Wasze komentarze

piątek, 22.9.2017 12:36
1
poniedziałek, 11.9.2017 11:54
1
piątek, 8.9.2017 11:08
czwartek, 7.9.2017 13:21
5
wtorek, 5.9.2017 12:36
TWIERDZA KŁODZKO
TWIERDZA KŁODZKO
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA