komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

wtorek, 21 listopada 2017

Alberta, Janusza

O bezpieczeństwie w Dusznikach-Zdroju

piątek, 14.7.2017 13:48 , komentarze: 0 , odsłony: 944
kategorie artykułu:

W Dusznikach-Zdroju policjanci zorganizowali debatę pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo w Dusznikach-Zdroju”, której głównym celem były rozmowy z mieszkańcami na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa.

- Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kłodzku przedstawił uczestnikom informacje  dotyczące stanu bezpieczeństwa i działalności miejscowej policji. Naświetlił także nurtujący problem, jakim jest często beztroska mieszkańców i pozostawianie mienia bez opieki  lub w otwartych samochodach. Mieszkańcy miasta wskazali  miejsca, gdzie dochodzi do popełniania  wykroczeń społecznie uciążliwych. Podczas spotkania funkcjonariusze policji przypomnieli o funkcjonowaniu Krajowej Mapy Zagrożeń i zachęcali do korzystania z z niejMieszkańcy, którzy skorzystali z tej formy dialogu, mieli okazję przedstawić swoje uwagi, spostrzeżenia i sugestie na forum, w otwartej dyskusji - mówi podinsp.Wioletta Martuszewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. 

W spotkaniu wziął udział Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kłodzku, Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Kłodzku, Zastępca Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Kłodzku,  Komendant Komisariatu Policji w Polanicy-Zdroju, Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Polanicy-Zdroju, Kierownik Posterunku Policji w Dusznikach-Zdrój, dzielnicowy z Posterunku Policji w Dusznikach-Zdroju. Ponadto zaproszenie do debaty przyjęli: Burmistrz Dusznik-Zdroju, przedstawiciele Rady Miejskiej, członek Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, członkowie klubu seniora, osoby prowadzące działalność handlową oraz  mieszkańcy Dusznik Zdroju.

 

Wasze komentarze

wczoraj, 18 godz temu
wczoraj, 18 godz temu
wczoraj, 18 godz temu
niedziela, 19.11.2017 13:52
niedziela, 19.11.2017 12:05
piątek, 17.11.2017 19:30
piątek, 17.11.2017 08:45
piątek, 17.11.2017 08:42
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
TWIERDZA KŁODZKO
TWIERDZA KŁODZKO
Kawiarnia W Dobrym Guście
Kawiarnia W Dobrym Guście
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele