komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

wtorek, 12 grudnia 2017

Dagmary, Aleksandra

Które drogi do remontu? Wojewoda ogłosił listy zakwalifikowanych i odrzuconych wniosków

poniedziałek, 6.11.2017 10:02 , komentarze: 26 , odsłony: 10019
kategorie artykułu:

Wojewoda Dolnośląski, Paweł Hreniak ogłosił listy wniosków zakwalifikowanych do oceny merytorycznej oraz odrzuconych na etapie oceny formalnej w ramach „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019”. 

Na liście wniosków zakwalifikowanych do oceny merytorycznej znalazła się modernizacja ulicy Okrężnej w Stroniu Śląskim, remont ul. Ludowej w Szczytnej a także przebudowa ul. Walecznych w Kłodzku, ul. Stefana Żeromskiego w Polanicy-Zdroju oraz ul. Teatralnej w Nowej Rudzie. Wśród dróg powiatowych kwalifikowanych do przebudowy są to: droga nr 3312D ul. Kwiatkowskiego w Nowej Rudzie-Słupcu oraz nr 3235D ul. Unii Lubelskiej w Bystrzycy Kłodzkiej 

Na liście wniosków odrzuconych na etapie oceny formalnej znalazła się budowa drogi gminnej z infrastrukturą towarzyszącą - kanalizacją burzową oraz oświetleniem ulicznym na osiedlu "Miejska Górka" w Dusznikach-Zdroju oraz przebudowa dróg gminnych od drogi krajowej nr 8 do drogi wojewódzkiej nr 387 w Kudowie-Zdroju (etap I).

Wnioskodawcy mogą wnieść zastrzeżenie do listy wniosków odrzuconych.

 
Dodajesz odpowiedź do
Do Gologłów chyba wojewoda nie jeździ :( .Ja jeżdżę tą trasą codziennie jest w fatalnym stanie. Łat juz nie ma gdzie kłaść. W Gołogłowach po ostatniej kolizji na przejsciu dla pieszych w godz porannych gdzie pełno dzieci na przystanku stalo przydalo by sie światlo na rządanie ale dopoki nikt nie zginie maja to gdzies a soltys nawet o to nie wnioskuje

wtorek, 11.07 13:15 autor: Aaaa


Wasze komentarze

Za to budują drogi na wschód od Wisły aż się kurzy.Dolny Śląsk płaci za demokrację.
środa, 08.11.2017 13:48 autor: Karol

Witam a czy o drodze kulin kłodzki gołaczów dańczów zapomnieliście
środa, 08.11.2017 10:32 autor: Kazimierz

To nie jest program rozwoju tylko NIEDOROZWOJU całej kotliny! Macie dziady nas mieszkańców na samym końcu układu pokarmowego!!!!!
wtorek, 07.11.2017 20:13 autor:

A co z drogą. Nowa Bystrzyca Lasowka? To dopiero tragedia to tak jakbyśmy byli ludzmi innej kategori!!!
wtorek, 07.11.2017 19:12 autor: Bozena szymczak

A co z ulicą Półwiejską w Kłodzku o tej ulicy to już nikt nie pamięta! !!Brak oświetlenia, krawężników a drodze to już niewspomne bo to wstyd na władze Kłodzkie!!
wtorek, 07.11.2017 14:11 autor: Mieszkanka

Do Gologłów chyba wojewoda nie jeździ :( .Ja jeżdżę tą trasą codziennie jest w fatalnym stanie. Łat juz nie ma gdzie kłaść. W Gołogłowach po ostatniej kolizji na przejsciu dla pieszych w godz porannych gdzie pełno dzieci na przystanku stalo przydalo by sie światlo na rządanie ale dopoki nikt nie zginie maja to gdzies a soltys nawet o to nie wnioskuje

wtorek, 07.11.2017 13:15:06 autor: Aaaa, ip: 83.30.105.218:45442

A kiedy zabierzecie sie do roboty w Lądku-Zdroju?
wtorek, 07.11.2017 09:33 autor: ....

A gdzie DŁUGOPOLE ZDRÓJ- BYSTRZYCA KŁODZKA?
poniedziałek, 06.11.2017 19:28 autor: Długi

Droga z Bystrzycy do Polanicy to tragedia!!! Jak ktoś jedzie nia raz w tyg na obiadek albo na specerek po Polanicy to tego nie widzi,nie zrozumie. Do Lomnicy dziura na dziurze,auto non stop u mechanika. Bardzo dużo mieszkańców Bystrzycy pracuje w Polanicy, a ta droga to prawdziwa gehenna. Kiedy się za nią wezmą???
poniedziałek, 06.11.2017 13:48 autor: A

w Łomnicy powinny być dziury
poniedziałek, 06.11.2017 19:13 autor:

wolniej się wtedy poruszają pojazdy
poniedziałek, 06.11.2017 19:15 autor:

A co z drogą z Kłodzka od świateł do Gołogłowów.... Łata na łacie
poniedziałek, 06.11.2017 17:18 autor: Qazqaz84

Po co te nowe drogi? Tiry i tak wszystko rozwalą! Tiry na tory! Zakaz jazdy dla tirów!
poniedziałek, 06.11.2017 14:09 autor: Krokodyl

Pani Burmistrz teź tą drogą nie jeździ.
poniedziałek, 06.11.2017 13:27 autor: Marlena.

droga z bystrzycy do Polanicy jest okropna.
poniedziałek, 06.11.2017 12:37 autor:

dzisiaj, 2 godz temu
dzisiaj, 2 godz temu