PRACA - dyrektor hotelu

środa, 15.3.2017 11:38 628

Poszukiwana od zaraz osoba na stanowisko:

DYREKTOR HOTELU

Opis stanowiska:

- kompleksowe zarządzanie hotelem
- tworzenie, realizacja strategii marketingowej
- skuteczne zarządzanie personelem hotelowym
- odpowiedzialność za najwyższą jakość obsługi klienta
- promowanie wizerunku hotelu przez tradycyjne oraz nowoczesne kanały
- przygotowanie i analiza raportów/zestawień sprzedaży
- wdrażanie polityki Spółki w zakresie jakości, sprzedaży, marketingu, zarządzania kosztami i zasobami ludzkimi
- utrzymywanie pozytywnych relacji ze stałymi klientami
- współtworzenie strategii rozwoju obiektu oraz spółki

Wymagania:

- mile widziane wykształcenie kierunkowe, wyższe hotelarskie
- doświadczenie w zarządzaniu hotelem (minimum 3 lata)
- znajomość standardów związanych z funkcjonowaniem obiektów hotelarskich
- wysokie umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i negocjacyjne
- doskonała organizacja pracy
- praktyczna umiejętność zarządzania zespołem
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
- dobra znajomość obsługi komputera
- czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowy system premiowy
- stabilną pracę w nowoczesnym hotelu
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu
- pracę w przyjaznej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV ze zdjęciem na adres mailowy: aplikuj.hotel.hr@gmail.com

tel. 664 051 105

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: ''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowy z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926, ze zm.)''.