PRACA - kosmetolog / kosmetyczka

czwartek, 28.1.2016 14:46 802

Hotel SPA Medical Dwór Elizy położony w Kotlinie Kłodzkiej w uzdrowisku Długopole Zdrój. Świadczy usługi hotelowe, gastronomiczne, kosmetyczne i konferencyjne o najwyższym standardzie. Nagrody i wyróżnienia: Wspaniałe SPA oraz Złoty Standard w obsłudze klienta

zatrudni kosmetologa / kosmetyczkę na umowę o pracę

Zakres obowiązków:
- wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało
- wykonywanie zabiegów manicure i pedicure

Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub kierunkowe
- komunikatywność
- wysoka kultura osobista
- otwartość i pogodne usposobienie
- dyspozycyjność
- doświadczenie

Oferujemy:
- zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w znanym renomowanym obiekcie
- pracę w młodym zespole
- dogodne godziny pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i prowizyjne
- umowę o pracę

CV proszę przesyłać na adres e-mail: promocja7@dwor-elizy.com.

Dwór Elizy Sp. z. o. o.,
ul. Zdrojowa 22,
57-520 Długopole Zdrój

tel. 74 812 08 40