PRACA - magazynier

poniedziałek, 21.11.2016 16:05 753

Firma P.H.U. AUTO-STARTER działa na rynku od 1998 roku.
Specjalizujemy się w profesjonalnej regeneracji rozruszników i alternatorów
W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, pilnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

MAGAZYNIER

MIEJSCE PRACY: JASZKÓWKA k. Kłodzka

OBOWIĄZKI:

-  załadunek i rozładunek wyrobów,
-  magazynowanie towaru zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
-  kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki,
-  wyszukiwanie towarów zgodnie z zamówieniami,
-  przestrzeganie procedur magazynowych - przyjmowanie, ewidencja i wydawanie towarów,
-  współpraca z działem serwisu i sprzedaży w zakresie zamówień i sprzedaży części zamiennych i akcesoriów,
-   dbałość o powierzone mienie firmy,
-   wprowadzanie danych do systemu magazynowego.

WYMAGANIA:

-   wykształcenie min. zawodowe,
-   dobra organizacja pracy,
-   inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
-   komunikatywność,
-   umiejętność pracy w zespole,
-   dążenie do realizacji powierzonych celów,
-   obsługa programów komputerowych, szczególnie oprogramowanie biurowe Pakiet MS Office,
-   mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej, znajomość rynku części samochodowych, praktyczna umiejętność obsługi wózka widłowego wysokiego składowania.

OFERUJEMY:

-  atrakcyjne wynagrodzenie,
-  praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
-  możliwość podjęcia pracy od zaraz,
-  umowa o pracę,
-  stabilne i korzystne warunki pracy,
-  możliwość rozwoju w nowoczesnym serwisie samochodowym.

Zainteresowane osoby prosimy o dostarczenie CV do siedziby firmy:

P.H.U. AUTO-STARTER
Piotr Kinal

Jaszkówka 8a
57-300 Kłodzko

Kontakt tel. 74 867 16 45