PRACA - programista

poniedziałek, 28.11.2016 13:37 484

ZPAS S.A. - lider produkcji rozwiązań dla teleinformatyki i energetyki, realizuje kompleksowe projekty w zakresie Centrów Przetwarzania Danych.

Firma zatrudnia ponad 500 osób w zakładach produkcyjnych w Przygórzu, Nowej Rudzie i Słupcu.

Programista - Inżynier oprogramowania

Miejsce pracy: Nowa Ruda
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

W związku z rozwojem działu R&D ZPAS S.A. poszukuje informatyków i programistów oraz osób o profilu inżynier elektronik. Praca w Nowej Rudzie, czas pracy ruchomy. Firma gwarantuje pakiet socjalny.

Na stanowisko Programista - Inżynier oprogramowania firma poszukuje osoby przygotowanej do pracy projektowej w zakresie tworzenia aplikacji, baz danych, pisania systemów.

Mile widziana będzie umiejętność tworzenia dokumentacji konstrukcyjnej i produkcyjnej w zakresie oprogramowania. Dodatkowym atutem będzie umiejętność programowania mikrokontrolerów.

WYMAGANIA

  • Znajomość baz danych SQL, mySQL i PostgreSQL
  • Znajomość środowiska Delphi lub ASP
  • Znajomość assemblera lub środowiska Ardurino
  • Znajomość któregoś z języków: C++, Java, C#
  • Mile widziana umiejętność programowania sterowników plc oraz znajomość oprogramowania Python.
  • Dodatkowo znajomość programowania na platformy linux, windows, android ios.

OFERUJEMY

  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowania
  • Pakiet socjalny
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Forma zatrudnienia - umowa o pracę, ruchomy czas pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV mailem na adres: ala@zpas.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ZPAS S.A. z siedzibą w Przygórzu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest ZPAS S.A. z siedzibą w Przygórzu 209. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.