Roman Szełemej ogłosił kandydatów samorządowych PO
Na Placu Magistrackim w Wałbrzychu, prezydent miasta dr Roman Szełemej oficjalnie rozpoczął kampanię PO do rad miejskiej, powiatu i sejmiku.
Oprócz Prezydenta Miasta Wałbrzycha udział w niej wzięli kandydaci do rad i posłanka Agnieszka Kołacz Leszczyńska.
Prezydent Szełemej powiedział: "Będę wspierał wszystkich kandydatów do Rady Miejskiej z list PO
oraz kandydatów do rady Powiatu. Jak już wcześniej zapowiadałem będę kandydował ponownie na urząd Prezydenta Miasta, ale również jest kandydatem do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z PO. Moje startowanie jest wyrazem woli zabezpieczenia pozycji Wałbrzycha i całego regionu podczas podziału środków europejskich we Wrocławiu. Liczę na poparcie mieszkańców dla mnie i kandydatów.
Lista kandydatów do rady miasta Wałbrzycha
Wybory samorządowe 2014r.
Okręg wyborczy nr 1 (Podzamcze, Książ, Lubiechów)
Nazwisko i Imię
Torbus Artur Jarosław
Romańska Maria Anna
Wiłkomirska Małgorzata Beata
Kraus Mariola
Kraczkowski Piotr
Sułkowski Zenon Ireneusz
Stramka Gerard Edward
Kopeć Jarosław Michał
Daleczko Alicja Barbara
Liguz Michael Sebastian
Okręg wyborczy nr 2 (Piaskowa Góra, Szczawienko)
Nazwisko i Imię
Szełemej Alina
Mielczarek Andrzej
Mazurkiewicz Tadeusz
Isański Paweł Ryszard
Kowalska Magdalena Ewa
Janyga Piotr Grzegorz
Violetta Ryszarda Otok
Andrzej Węgrzyn Waldemar
Iwona Katarzyna Puszkar
Mariusz Kalinowski
Okręg wyborczy nr 3 (Biały Kamień, Sobięcin)
Nazwisko i Imię
Olanin Krystyna Dorota
Welc Andrzej
Furman Henryk Józef
Cyrybulka Anna Maria
Marzec Daniel
Anna Rokasana Grabowska
Stawowy Dariusz Jacek Daniel
Wylandowski Artur Bogdan
Agnieszka Anna Wierzelewska
Straszewski Tomasz Marcin
Okręg wyborczy nr 4 (Stary Zdrój, Nowe Miasto, Poniatów, Rusinowa, Julianów, Kozice)
Nazwisko i Imię
Senyk Tomasz Grzegorz
Sprytula Daniela Jadwiga
Szpur Anatol Kazimierz
Adela Danuta Świecka
Dariusz Jerzy Mrozicki
Lasek-Gruszewska Mirosława Grażyna
Szwajgier Jacek Andrzej
Jolanta Wioletta Kocan
Marek Rosiak
Kalinowski Krzysztof Artur
Okręg wyborczy nr 5 (Śródmieście, Podgórze, Glinik)
Nazwisko i Imię
Rząsowski Marek Wojciech
Bernatowicz Sylwester Wacław
Mirocha Anna Maria
Gordziejewska Aldona
Jóskowski Michał
Wyszowska Teresa
Wasąg Renata
Zabłotny Paweł
Jurkiewicz Włodzimierz
Kwiatkowski Piotr Tomasz
Lista kandydatów do Rady Powiatu wałbrzyskiego
Okręg Boguszów – Gorce (nr 1)
Nazwisko, imię
Leonard Dariusz Górski
Grzegorz Białas
Marta Magdalena Mendel
Agnieszka Katarzyna Więckiewicz-Mączka
Beata Irena Lechman
Dorota Teresa Opalska
Tomasz Maciej Rakoczy
Mirosław Potapowicz
Monika Misiek
Krzysztof Jan Krajewski
Okręg Jedlina – Zdrój, Głuszyca, Walim (nr 2)
Nazwisko, imię
Roman Głód
Dorota Piotrzkowska
Artur Husejko
Grzegorz Andrzej Walczak
Anita Ewa Popiel
Aneta Musik
Wojciech Durak
Joanna Beata Fornalska
Andrzej Jan Ciepielewski
Ewa Danuta Sobieraj
Daria Urszula Meljon
Zbigniew Sikorski
Okręg Szczawno – Zdrój, Stare Bogaczowice (nr 3)
Nazwisko, imię
Arkadiusz Marcin Mucha
Piotr Bryk
Radosława Stramel-Świteńka
Beata Waltrowska
Joanna Magdalena Pietrzak
Leszek Łachmacki
Okręg Czarny – Bór, Mieroszów (nr 4)
Nazwisko, imię
Andrzej Zdzisław Lipiński
Jarosław Tomasz Buzarewicz
Justyna Izabela Rogulska
Edyta Aldona Śpiewak
Barbara Elżbieta Osiadły
Mariusz Rynald Pawlak
Przeczytaj komentarze (2)
Komentarze (2)