komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

wtorek, 12 grudnia 2017

Dagmary, Aleksandra

TMZK z występami na Dzień Kobiet

czwartek, 16.3.2017 09:49 , komentarze: 0 , odsłony: 827
kategorie artykułu:

8 marca w kawiarni Nota Bene w Kłodzku członkowie Towarzystwa Miłośników Ziemi Kłodzkiej zorganizowali dla pań w dniu ich święta imprezę zatytułowaną "Co kobiecie w duszy gra". Organizatorzy przez cały czas trwania imprezy dążyli do tego by ukazać oblicze kobiety w różnych okolicznościach, epokach i w różnorakich odsłonach. Pojawiła się Tina Turner (Bartek Kolman), Maryla Rodowicz( Małgorzata Piekarczyek w towarzystwie scenicznego adoratora Marcina Szymanka), Merlin Monroe (Brygida Morawska) i Hoża Dziewka (Bartek Kolman).

Niezwykle ważna w życiu kobiety jest obecność mężczyzn i to oni w zaskakujący sposób uświetnili wieczór, śpiewając czy tworząc choreograficzne i wizerunkowe występy, które goszczące panie na długo zapamiętają np: aranżacja sześciu tenorów, w której Adam Łącki, Tomasz Chromiński, Marcin Szymanek, Bartek Kolamn i Leszek Majewski odśpiewali piosenkę "Brunetki, blondynki...", czy choreograficzny występ do piosenki Village Poeple YMCA, John Travolta (Tomasz Chromiński w pokazie taneczno-wokalnym z swą sceniczną partnerką Umą Thurman (Alicja Stefaniak). Były też występy niesamowitych Rusałek z Polanicy-Zdroju oraz wokalny występ Magdy Kurowskiej.. Panie obdarowane nenufarami wprowadzone w świat kobiecych wyobrażeń mogły wziąć udział w licznych konkursach z cennymi narodami, m.in. wylosowano 3-dniową wycieczkę do Brukseli ufundowaną przez Panią europoseł Lidię Geringer de Oedenberg oraz vouchery do salonów urody La Visage i Beata

Zabawy nie było końca, a uśmiech na twarzach gości towarzyszył w trakcie całej imprezy. Dzięki pomysłowości prowadzących Adama Łąckiego i Artura Gazdy uczestniczki wprowadzone zostały w świat humoru, pełnego niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

 

Wasze komentarze

piątek, 1.12.2017 13:33
1
poniedziałek, 20.11.2017 12:38
wtorek, 14.11.2017 13:41
sobota, 4.11.2017 12:31
1
piątek, 27.10.2017 11:46
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
Kawiarnia W Dobrym Guście
Kawiarnia W Dobrym Guście
TWIERDZA KŁODZKO
TWIERDZA KŁODZKO
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele