komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

niedziela, 20 sierpnia 2017

Bernarda, Samuela

Zatrzymana na gorącym uczynku

wtorek, 8.8.2017 11:15 , komentarze: 0 , odsłony: 905
kategorie artykułu:

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego  zatrzymali kobietę na gorącym uczynku przestępstwa kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu wskazało, że kierująca volvo miała w organizmie 0,7 promila.

Pomimo wielu apeli policji, a także kontroli stanu trzeźwości, nadal na drogach powiatu kłodzkiego poruszają się osoby, które kierują pojazdami w stanie nietrzeźwości, powodując olbrzymie zagrożenie na drodze.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego w Kłodzku zatrzymali samochód osobowy do kontroli. Kierującym okazała się 36-letnia mieszkanka powiatu kłodzkiego. Po przebadaniu kierującej pojazdem policjanci stwierdzili, że jest nietrzeźwa i ma 0,7 promila alkoholu w organizmie. 36-latce zatrzymano uprawnienia do kierowania .

W świetle obowiązujących przepisów za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości lub po użyciu innego, podobnie działającego środka, grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, 5 tysięcy złotych kary oraz zakaz prowadzenia pojazdów nawet na 10 lat.

 KPP Kłodzko 

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA